Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ cleaning kinematic viscosity measurement instrument ] αγώνας 87 προϊόντα.
Πετρέλαιο ψυκτικών ουσιών οργάνων SH0699 δοκιμής εργαστηρίων και ελεγκτής διαλυτότητας ψυκτικών ουσιών
| Πρότυπο: | SH0699 |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±10% 50 Hz. |
| κρύος έλεγχος θερμοκρασίας δεξαμενών: | +30℃ ~ -70℃ |
ASTM D445 Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους πετρελαίου για το diesel και το μαζούτ
| Όνομα: | Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους πετρελαίου για το diesel και το μαζούτ |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM D445 |
| Πρότυπος αριθμός:: | SH112 |
Πλήρως αυτόματη αντίρροπου κινηματική ιξώδους ελεγκτών GB/T11137 σκοτεινή μέθοδος ιξώδους πετρελαιοειδών κινηματική
| Πρότυπο: | SH112H |
|---|---|
| Πρότυπα επιδόσεων: | GB265-88,,ASTM D445 |
| Μέθοδος επίδειξης: | χρώμα LCD 7 ίντσας |
Φαρμακευτικό δοκιμής οργάνων ST204C αυτόματο φαρμακευτικό είδος ελεγκτών ιξώδους φαρμάκων διπλής χρήσεως κινηματικό
| Πρότυπο: | ST204C |
|---|---|
| Κινηματική σειρά μέτρησης Pinstar: | σειρά μέτρησης ιξώδους προϊόντων: 0.6-17000 μ m2/s |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος: | 2000 W |
ST204B αυτόματη κινεζική φαρμακοποιία ελεγκτών ιξώδους Pinstar κινηματική το 2020
| Πρότυπο: | ST204B |
|---|---|
| Γενική σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου +5℃ ~ 100.0℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
Κινηματική viscometer -40 πετρελαίου χαμηλής θερμοκρασίας ελεγκτών SH112E ιξώδους κινηματική αυθαίρετη ρύθμιση ℃ -60 ℃
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz ±5% |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5℃-40℃ |
Αυτόματος δοκιμαστής κινηματικής ιξώδους 1800W
| Μέθοδοι: | Η ιξώδεςτητα προσδιορίστηκε σύμφωνα με τον γενικό κανόνα 0633 της Κινέζικης Φαρμακοποιίας του 2020. |
|---|---|
| Γενική σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου ~ 100.0°C ((η υψηλή θερμοκρασία έως 150 °C ή η χαμηλή θερμοκρασία έως 0 °C μπορ |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ±0,1°C ((0,01 °C μπορεί να προσαρμοστεί) |
Σκοτεινά πετρελαιοειδή - κινηματικό τριχοειδές αγγείο Finsk πυροβόλων μεθόδου SH112H ιξώδους
| Πρότυπο: | SH112H |
|---|---|
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
| Ακρίβεια συγχρονισμού: | ±0.1S |
Ηλεκτρονική συσκευή μέτρησης ιξώδους για κινηματική δοκιμή ιξώδους πετρελαίου
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | AC220V/50HZ |
|---|---|
| Τύπος: | ΑΣTM D445 ISO3104 |
| Βάρος: | 15 κιλά |
Ελαφρύ και βαρύ όργανο ιξώδους ιξώδους SH112C πλήρως αυτόματο Pinot μαζούτ κινηματικό κινηματικό
| Πρότυπο: | SH112C |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | αίθουσα temperature+5 ℃~100.0 ℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |

