Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ cleaning kinematic viscosity measurement instrument ] αγώνας 87 προϊόντα.
Κινηματικό Viscometer πετρελαίου καλύπτει τις απαιτήσεις του εθνικού τυποποιημένου ASTM D445
| Πρότυπο: | SH112 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, 50HZ ± 5% |
| Δύναμη θέρμανσης: | 1800W |
SH112 αυτόματος υπολογισμός του usingHeavy πετρελαίου αξίας ιξώδους, κινηματικό viscometer ASTM D445445 αργού πετρελαίου
| Πρότυπο: | SH112 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, 50HZ ± 5% |
| Δύναμη θέρμανσης: | 1800W |
Πετρέλαιο λιπαντικού ελαίου που εξετάζει EquipmentSH112E χαμηλή θερμοκρασία κινηματικό Viscosimeter οργάνων ανάλυσης ψηφιακής επίδειξης τη χημική
| Δύναμη θέρμανσης:: | 1800W |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος:: | εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50HZ±5% |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία:: | 5℃-40℃ |
Αυτόματα στερεότυπα Viscometers πυροβόλο-Fenske Κινηματικό Viscometer για το σκοτεινό αργό πετρέλαιο ASTM D445 πετρελαίου petreum χρώματος
| Πρότυπο: | SH112H |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | (0-40) ℃ |
| Μέγιστη δύναμη: | 2000W. |
Φαρμακευτική εξεταστική οργάνων ST204A πλήρως αυτόματη Ubbelohde ιξώδους ανίχνευση αισθητήρων ελεγκτών φωτοηλεκτρική
| Πρότυπο: | ST204A |
|---|---|
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ (0,01 ℃ μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Σειρά συγχρονισμού: | 0.0s ~ 999.9s |
ST204A πλήρως αυτόματη διάταξη σε στρώματα απολογισμού λειτουργίας καταδίωξης λογιστικού ελέγχου ελεγκτών ιξώδους Ubbelohde (σχετική μέθοδος)
| Πρότυπο: | ST204A |
|---|---|
| Μέθοδοι: | Γενικός κανόνας 0633 της κινεζικής φαρμακοποιίας του 2020 |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ (0,01 ℃ μπορεί να προσαρμοστεί) |
Δοκιμαστής διαχωρισιμότητας λιπαντικού πετρελαίου από νερό για πετρελαϊκά έλαια και συνθετικά υγρά
| Κύρια τεχνικά χαρακτηριστικά - Η συσκευή ανάμειξης δείγματος είναι βολική για ανύψωση: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Βασικές τεχνικές παραμέτρους και δείκτες - Δυνατότητα θέρμανσης με ρυθμιστή θερμοκρασίας: | 1000W |
| Βασικές τεχνικές παραμέτρους και δείκτες - Πεδίο ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου ~ 99.9℃ |
Πεδίο μέτρησης 5-100 °C Πλήρως αυτόματο χαρακτηριστικό ιξομετρητή Πεδίο χρονισμού 0999.99s
| Πεδίο μέτρησης θερμοκρασίας: | 5-100 °C (με ψύξη) |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | 0,1 ℃ |
| Σειρά συγχρονισμού: | 0.0 έως 999.99 |
Αυτόματος υπολογισμός εξεταστικού εξοπλισμού SH112 πετρελαίου μετασχηματιστών της δοκιμής τεσσάρων τρυπών για κινηματικό Viscometer
| Πρότυπο: | SH112 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 50Hz, AC220V±10%, AC220V |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5 ℃ -40 ℃ |
Διπλό viscometer πυραμίδας σωμάτων κυλίνδρων στρώματος κινηματικό πλήρως αυτόματο ολοκληρώνει αυτόματα όλες τις υποχρεώσεις
| Μέθοδος εφαρμογής: | ΜΒ/T265 |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου + 5 ℃ ~ 100,0 ℃ |
| Σειρά συγχρονισμού: | 0.0s ~ 999.9s |

