Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ cleaning kinematic viscosity measurement instrument ] αγώνας 87 προϊόντα.
Ελεγκτής αντίρροπου ιξώδους εξοπλισμού δοκιμής αργού πετρελαίου SH112H πλήρως αυτόματος
| Πρότυπο: | SH112H |
|---|---|
| Πρότυπα επιδόσεων: | GB265-88, ASTM D445 |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | Αίθουσα θερμοκρασία-100℃ |
Κινηματικός ελεγκτής ASTM D445 ιξώδους για τον αυτόματο καθαρισμό ελεγκτών πετρελαίου στροβίλων, αυτόματη ξήρανση
| Αυτόματος: | Αυτόματος καθαρισμός, αυτόματη ξήρανση |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM D445 |
| Temp σειρά: | θερμοκρασία δωματίου ~ 100 ℃ |
SH112E ιξώδες εργαστηριακής χαμηλής θερμοκρασίας που εξετάζει τις κινηματικές Viscometer συσκευές ASTM D445
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC 220V±10%, 50Hz ±5%; |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5℃-40℃ |
Πλήρως αυτόματος κινηματικός Viscometer αντιστάτης λευκόχρυσου αισθητήρων Pt100 θερμοκρασίας
| Όνομα: | Πλήρως αυτόματο κινηματικό Viscometer |
|---|---|
| Μέθοδος: | Σύμφωνα με το παράρτημα VI κινηματική μέθοδος ιξώδους Δ κινεζικής φαρμακοποιίας |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας:: | θερμοκρασία δωματίου +5℃ ~ 120.0℃ |
Το πετρέλαιο οργάνων SH112 δοκιμής εργαστηρίων που κινηματικό Viscometer προσαρμόζεται στα εθνικά πρότυπα προσαρμόζεται σε ASTM D445.
| Σημείο ελέγχου θερμοκρασίας: θερμοκρασία δωματίου: | -150℃ αυθαίρετη ρύθμιση |
|---|---|
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0,1℃ |
| Τρόπος επίδειξης: | ψηφιακή επίδειξη |
Ψηφιακό κατεψυγμένο κινηματικό Viscometer χαμηλής θερμοκρασίας λουτρό ASTM D445
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz ±5% |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5℃-40℃ |
Πλήρως αυτόματη κινηματική συσκευή ιξομετρήματος Περιοχή χρονομέτρου 0.0s ∙ 9999.9s
| Υποχωρητικός με τα πρότυπα: | GB/T265、ASTM D445 |
|---|---|
| Περιοχή ελέγχου θερμοκρασίας: | Θερμοκρασία δωματίου+5 °C-100,0 °C |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
Κινηματικό ιξωδόμετρο Pinter για ελαφρύ πετρέλαιο RT+5°C ~ 100.0°C Αισθητήρας PT100 ASTM D445
| Επίδειξη: | Έγχρωμη οθόνη αφής μεγάλου μεγέθους |
|---|---|
| Ρυθμός θέρμανσης: | >5℃/λεπτό |
| Εύρος ελέγχου θερμοκρασίας: | RT+5℃ ~ 100,0℃ |
Αυτοματοποιημένο Κινηματικό Βισκομέτρο Utterberg Δύναμη 2000W AC220V±10% 50HZ
| Λειτουργώντας viscometer: | Τύπος ιξώδους τριχοειδούς Ubbelohde |
|---|---|
| Εγκατάσταση βικομέτρου: | κατασκευασμένο από υλικό από ανοξείδωτο χάλυβα 304, με ανθεκτικό σε υψηλές και χαμηλές θερμοκρασίες |
| Ποσότητα μέτρησης: | 2 σετ |
Πλήρως αυτόματο τετρατρυπές κινηματικό ιξομετρικό ASTM D445 Λευκόχρωμο πετρέλαιο
| Υλικό στερεωτικού σωλήνα ιξώδους: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Όγκος του μπάνιου: | 14L |
| Αριθμός δοκιμαστικών οπών: | 2 τρύπες σε κάθε πλευρά |

