Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ cleaning kinematic viscosity measurement instrument ] αγώνας 87 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματο ελκυστόμετρο ροζ κίνησης ASTM D445 ελαφρύ καύσιμο Rt+5 °C ∙ 100.0 °C
| Δυνατότητα θέρμανσης: | > 5 °C/min |
|---|---|
| Πεδίο ελέγχου θερμοκρασίας: | Θερμοκρασία δωματίου +5 °C ∙ 100,0 °C |
| Temp ακρίβεια ελέγχου: | ± 0,1 ℃ |
2 Δείγμα Πλήρως αυτόματο ιξομετρητή κίνησης GB/T265 Δομή τριχοειδούς Ubbelohde
| Δυνατότητα θέρμανσης: | > 5 °C/min |
|---|---|
| Ποσότητα μέτρησης: | 2 σετ |
| Πεδίο θερμοκρασίας: | Θερμοκρασία δωματίου -100 ℃ |
2 σύνολα πλήρως αυτόματου αντιστροφικού μετρητή ιξώδους ροής GB/T11137 Ταχύτητα θέρμανσης > 5 °C/min
| Ποσότητα μέτρησης: | 2 σετ |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου 100 °C |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
Βαρύ viscometer ASTM D445 κινήσεων ελαίου και αργού πετρελαίου χειρωνακτικό lofting και αυτόματη κρίση 4 τρύπες
| Πρότυπο: | SH112 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, 50HZ ± 5% |
| Δύναμη θέρμανσης: | 1800W |
ST204A Πλήρως Αυτόματος Χαρακτηριστικός Βισκόμετρο με Εύρος Θερμοκρασίας 5-100℃, Ακρίβεια Χρονομέτρησης 0.01s και Συμμόρφωση με USP 911
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | 5-100 °C (με ψύξη) |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | 0,1 ℃ |
| Χρονικό διάστημα: | 0,0S ~ 999,99s |
Αυτόματος Βισκόμετρο Χαμηλής Θερμοκρασίας Πυκνότητας 2 Οπών PT100 Αντιστάτης Πλατίνας ASTM D445
| Συγχρονισμός χρονομέτρων με διακόπτη: | 0.05δ ~ 99λεπ99.99δ |
|---|---|
| Δυνατότητα δοκιμαστικού σωλήνα πυκνότητας: | 500 ml |
| Πεδίο ελέγχου θερμοκρασίας: | 0 °C 100 °C |
Μέγιστη ισχύς 2000W Πλήρως αυτόματο αντίστροφο ροή βισκομέτρος Μέγεθος 450*380*550
| Ποσότητα μέτρησης: | 2 σετ |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας: | Θερμοκρασία δωματίου -100 ℃ |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |

