Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ cleaning kinematic viscosity measurement instrument ] αγώνας 87 προϊόντα.
Πλήρως Αυτόματο Κινηματικό Βισκόμετρο με Ακρίβεια 0.1℃ και Εύρος 0.6-17000mm²/s για Ανάλυση Ιξώδους Φαρμάκων
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | 5-100 °C (με ψύξη) |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | 0,1 ℃ |
| Χρονικό διάστημα: | 0999.9s |
Πλήρως αυτόματο κινηματικό Viscometer για τον τριχοειδή προσδιορισμό ιξώδους του μεταλλικού θόρυβου φαρμάκων
| Πρότυπο: | ST204C |
|---|---|
| Σειρά συγχρονισμού: | 0.0s ~ 999.9s |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
Κινηματικό Viscometer πυραμίδας ASTM D445 πλήρως αυτόματο 2 σύνολα τριχοειδές Viscometer
| Πρότυπο: | SH112C |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | αίθουσα temperature+5 ℃~100.0 ℃ |
| Σειρά μέτρησης: | 0.6-1700mm2/s |
SH112C αυτόματο κινηματικό Viscometer που εξοπλίζεται με 2 σύνολα τριχοειδή Viscometers
| Πρότυπο: | SH112C |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | αίθουσα temperature+5 ℃~100.0 ℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
0.1 Ακρίβεια Ρίνκερ Κινηματικός ιξομετρητής Χρονολόγηση Ακρίβεια 60min ≤± 0,01% Μέτρο 0,6-17000mm2/S
| Πεδίο μέτρησης: | 0.6-17000mm2/s |
|---|---|
| Περιοχή ελέγχου θερμοκρασίας: | 0 °C~100,0 °C (μπορεί να προσαρμοστεί για υψηλές θερμοκρασίες έως 150 °C) |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | 0,1 ℃ |
Χαμηλό θερμοκρασιακό πετρελαϊκό κινηματικό ιξομετρικό GB/T265 Σιλικόνο λάδι -40 °C 60 °C 750W
| Σημείο ελέγχου θερμοκρασίας: | -40 °C ∼ 60 °CΚαθεστώς θερμοκρασίας (προσαρμόσιμος -70 °C ∼ 60 °C) |
|---|---|
| Temp ακρίβεια ελέγχου: | ± 0,1 ℃ |
| Πεδίο μέτρησης: | 0.4 30000mm2/s (επιλέξτε διαφορετικούς σωλήνες ιξώδους) |
4 Οπών Κινηματικό Βισκόμετρο Πετρελαίου ASTM D445 θερμοκρασία δωματίου -100 ℃ 1800W
| Σημείο ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου -100 °C Οποιαδήποτε ρύθμιση |
|---|---|
| Temp ακρίβεια ελέγχου: | ± 0,1 ℃ |
| Αριθμός τρυπών: | 4 τρύπες |
Τριχοειδές αυτόματο κινηματικό Viscometer SH112C εργαστηριακών πετρελαιοειδών ASTM D445
| Μέθοδος εφαρμογής: | ΜΒ/T265 |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου + 5 ℃ ~ 100,0 ℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
4 Οπών Κινηματικό Βισκόμετρο Πετρελαίου RT ~ 100℃ Ψηφιακή Οθόνη ASTM D445
| Τρύπα: | 4 |
|---|---|
| Εύρος ελέγχου θερμοκρασίας: | RT ~ 100℃ |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
Δύο οπών πλήρως αυτόματος κινηματικός ιξωδομετρητής Ubbelohde RT ~ 100℃ 199 σύνολα αποθήκευση ASTM D445
| Επίδειξη: | Έγχρωμη οθόνη αφής μεγάλου μεγέθους |
|---|---|
| Δείγμα δοκιμής: | 2 σετ |
| Εύρος θερμοκρασίας: | RT ~ 100℃ |

