Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613220512573
WhatsApp :
+8613220512573
λέξεις-κλειδιά [ cleaning kinematic viscosity measurement instrument ] αγώνας 87 προϊόντα.
SH112G πλήρες αυτόματο κινηματικό Viscometer Ubbelohde συναντά USP<911>Viscosity
| Πρότυπο: | SH112G |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz |
| Διαστάσεις: | 450*380*550 |
Ελεγκτής ιξώδους ASTM D445 πλήρως αυτόματος ουκρανικός για την πολυμερή αραιή λύση 2 σύνολα
| Πρότυπο: | SH112G |
|---|---|
| Εύρος: | Θερμοκρασία δωματίου ~ 100℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
Πλήρως αυτόματο τετρατρυπή κινηματικό ιξώμετρο ASTM D445 CCD μπάνιο όγκος 14L
| Πεδίο μέτρησης θερμοκρασίας: | Θερμοκρασία δωματίου 100 °C |
|---|---|
| Δείξτε ακρίβεια: | 0,1 ℃ |
| Όγκος του μπάνιου: | 14L |
Αυτόματο Ubbelohde κινηματικό Viscometer ASTM D445 με το γυαλί τριχοειδές SH112G
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Σειρά: | Θερμοκρασία δωματίου ~ 100℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
ST204A Πλήρως αυτόματο Ubbelohde Κινηματικό Βίσκομετρο USP 911 Συμμορφούμενο με την Κινέζικη Φαρμακοποιία 2025 5-100 °C
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | 5-100 °C (με ψύξη) |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | 0,1 ℃ (προσαρμόσιμη έως 0,01 ℃) |
| Εύρος μέτρησης: | 0.6-1000mm2/s |
Viscometer πετρελαίου κινηματικός ελεγκτής ASTM D445 θερμοκρασίας ακρίβειας ψηφιακός
| Πρότυπο: | SH112 |
|---|---|
| Σημείο ελέγχου θερμοκρασίας: | σύνολο αυθαίρετα στη θερμοκρασία δωματίου -100 ℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
SH112 κινηματικό Viscometer πετρελαίου με τέσσερα Viscometers εγκατεστημένα ταυτόχρονα
| Πρότυπο: | SH112 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, 50HZ ± 5% |
| Διάσταση ορίου: | 600× 340× 350mm |
16GB Αποθήκευση Πλήρως αυτόματο αναλυτή ιξώδους φαρμάκου με εύρος κίνησης Ubbelohde 5-100 °C
| Temp measurement range: | 5-100 ℃ (with refrigeration) |
|---|---|
| Temp control accuracy: | 0.1 ℃ |
| Display mode: | touch screen |
Πλήρως αυτόματο τετρατρυπές κινηματικό ιξομετρικό 14L RT 100 °C Dark Petroleum ASTM D445
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | RT ~ 100 ℃ |
|---|---|
| Ακρίβεια εμφάνισης: | 0,1 ℃ |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Οθόνη αφής που ανιχνεύει το ανθρώπινο σώμα |
Αυτόματο κινηματικό ιξομετρικό αντιστροφικού ρεύματος RT 100°C Dark Petroleum GB/T 11137
| Ρυθμός θέρμανσης: | >5℃/λεπτό |
|---|---|
| Φωτισμός: | Ελαφρύ φως LED |
| Εύρος θερμοκρασίας: | RT ~ 100℃ |

