Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ cleaning kinematic viscosity measurement instrument ] αγώνας 87 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματος ελεγκτής ιξώδους Ubbelohde, αυτόματοι σταθεροί υπολογισμός και εκτύπωση ST204A θερμοκρασίας
| Πρότυπο: | ST204A |
|---|---|
| Γενική σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου ~ 100.0℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
Πλήρως αυτόματη κινηματική Viscometer τριχοειδής Viscometer Ubbelohde σχετική μέθοδος ST204A
| Πρότυπο: | ST204A |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 1800W |
| Αισθητήρας θερμοκρασίας: | Pt100 αντίσταση λευκόχρυσου |
Δύο οπών ιξωδόμετρο χαμηλής θερμοκρασίας πυκνότητας 0℃ ~ 100℃ Ιξώδες 0.4-30000mm²/S ISO 3675
| Αριθμός τρυπών μέτρησης: | 2 τρύπες |
|---|---|
| Συγχρονισμός χρονομέτρων με διακόπτη: | 0,05s ~ 99min59,99s |
| Εύρος ελέγχου θερμοκρασίας: | 0 °C 100 °C |
Αυτόματη χαμηλής θερμοκρασίας κινηματικός ιξομετρητής Θέρμανση ισχύος 750W
| Σημείο ελέγχου θερμοκρασίας: | -40 °C -60 °C μπορεί να ρυθμιστεί αυθαίρετα |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
| Πεδίο μέτρησης: | 0.6-17000mm2/s |
Πλήρως αυτόματο τετρατρυπές κινηματικό ιξώμετρο RT - 100 °C 14L Bath ASTM D445
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | RT - 100 ℃ |
|---|---|
| Ακρίβεια εμφάνισης: | 0,01 ℃ |
| Όγκος του μπάνιου: | 14L |
Ιξώδες εργαστηριακής χαμηλής θερμοκρασίας που εξετάζει τις κινηματικές Viscometer συσκευές ASTM D445
| Πρότυπα: | ASTM D445 |
|---|---|
| Temp σειρά: | -40℃-60℃ |
| Όνομα: | κινηματικό viscometer πετρελαίου χαμηλής θερμοκρασίας |
Πλήρως αυτόματος ελεγκτής αντίρροπου ιξώδους, πλήρως αυτόματη παραγωγή των αποτελεσμάτων, αυτόματη εκτύπωση SH112H
| Πρότυπο: | SH112H |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | Αίθουσα θερμοκρασία-100℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
SH112E εγχειρίδιο που καθορίζει και που καθαρίζει χαμηλής θερμοκρασίας κινηματικό viscometer πετρελαίου
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz ±5% |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5℃-40℃ |
ASTMD445 πλήρως αυτόματο κινηματικό viscometer (Pinot) αυτόματα ανιχνεύει και παράγει τα αποτελέσματα SH112C
| Πρότυπο: | SH112C |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | αίθουσα temperature+5 ℃~100.0 ℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
ST204C πλήρως αυτόματο διπλής χρήσεως viscometer φαρμάκων κινηματικό Pinot Ubbels τριχοειδές viscometer (σχετική μέθοδος)
| Πρότυπο: | ST204C |
|---|---|
| λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V ± 10% 50Hz |
| Εκτιμημένη δύναμη: | 2000W |

