Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ cleaning kinematic viscosity measurement instrument ] αγώνας 87 προϊόντα.
SH112G πλήρως αυτόματος κινηματικός ελεγκτής ιξώδους για τις αραιές λύσεις ASTM D445 πετρελαίου και πολυμερών σωμάτων
| Πρότυπο: | SH112G |
|---|---|
| Σειρά: | Θερμοκρασία δωματίου ~ 100℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους ASTM D445 για εργαλείων αυτόματο Viscometer astm d445 πετρελαίου στροβίλων πετρελαίου πετρελαίου υδραυλικό
| Πρότυπα: | ASTM D445 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1 έτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V ± 10% 50Hz |
Δυνατότητα 2000W Αυτοματοποιημένη φαρμακευτική διπλή χρήση Κινηματικό μέτρο ιξώδους AC220V
| Μέθοδοι: | Γενικός κανόνας 0633 της κινεζικής φαρμακοποιίας του 2020 |
|---|---|
| Γενική σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου ~ 100,0°C ((υψηλή θερμοκρασία μπορεί να προσαρμοστεί σε 150 °C ή χαμηλή θερμοκρ |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
Viscometer ASTM D445 αυτόματος κινηματικός κινηματικός ελεγκτής ISO3104 DIN51366 ιξώδους
| Σειρά: | Θερμοκρασία δωματίου ~ 100℃ |
|---|---|
| Πρότυπο: | ASTM D445 ISO3104 |
| Χρονική επανάληψη: | ≤0.01S |
Αυτόματος δοκιμαστής κινηματικής ιξώδους Ubbelohde 1,8 KW
| Μέθοδοι: | Γενικός κανόνας 0633 της κινεζικής φαρμακοποιίας του 2020 |
|---|---|
| Γενική σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου ~100,0°C |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ±0,1°C;(0,01 °C μπορεί να προσαρμοστεί) |
ST204C λειτουργία λογιστικού ελέγχου και καταδίωξης της πλήρως αυτόματης διπλής χρήσεως συσκευής ανάλυσης ιξώδους φαρμάκων
| όνομα: | Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους Pinstar |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους Ubbelohde |
| Αριθμός δειγμάτων: | 2 σύνολα τριχοειδή viscometers (η σειρά συντελεστή ιξώδους θα υποδειχθεί κατά τη διαταγή) |
Δύναμη θέρμανσης 1800W Πετρελαιοκινηματικός ιξομετρητής 2 Εγκατάσταση δείγματος AC220V±10% 50Hz
| Περιοχή ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου 100°C |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
| Δύναμη θέρμανσης: | 1800W |
SH112E viscometer εργαστηριακών χαμηλής θερμοκρασίας κινήσεων εξοπλισμού ASTM D445 ελεγκτής θερμοκρασίας ακρίβειας ψηφιακός
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz ±5% |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5℃-40℃ |
ASTMD445 πλήρως αυτόματο κινηματικό Viscometer SH112C για τη μέτρηση του κινηματικού ιξώδους του ελαφριού μαζούτ (Pinot)
| Πρότυπο: | SH112C |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | αίθουσα temperature+5 ℃~100.0 ℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
0.1 Ακριβότητα Πλήρως αυτόματο Ubbelohde Κινηματικό Βίσκομετρο Πεδίο μέτρησης 0,6-1000mm2/S
| Πεδίο μέτρησης θερμοκρασίας: | 5-100 °C (με ψύξη) |
|---|---|
| Σειρά συγχρονισμού: | 0999.9s |
| Πεδίο μέτρησης: | 0.6-1000mm2/s |

