Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ constant temperature automatic kinematic viscometer ] αγώνας 87 προϊόντα.
Auto Oil Kinematic Viscosity Tester Standard Dynamic Viscosity Calculation Method
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | SD265B |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220±10%, 50Hz. |
| Συσκευή θέρμανσης: | ηλεκτρική θέρμανση, δύναμη 1800W. |
Σκοτεινά πετρελαιοειδή - κινηματικό τριχοειδές αγγείο Finsk πυροβόλων μεθόδου SH112H ιξώδους
| Πρότυπο: | SH112H |
|---|---|
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
| Ακρίβεια συγχρονισμού: | ±0.1S |
Αυτόματα στερεότυπα Viscometers πυροβόλο-Fenske Κινηματικό Viscometer για το σκοτεινό αργό πετρέλαιο ASTM D445 πετρελαίου petreum χρώματος
| Πρότυπο: | SH112H |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | (0-40) ℃ |
| Μέγιστη δύναμη: | 2000W. |
Αυτόματος υπολογισμός εξεταστικού εξοπλισμού SH112 πετρελαίου μετασχηματιστών της δοκιμής τεσσάρων τρυπών για κινηματικό Viscometer
| Πρότυπο: | SH112 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 50Hz, AC220V±10%, AC220V |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5 ℃ -40 ℃ |
Κινηματικό όργανο ιξώδους 40 βαθμού για τον ημι αυτόματο ψηφιακό ελεγκτή θερμοκρασίας
| Πρότυπο: | SD265B |
|---|---|
| λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220±10%, 50Hz |
| Συσκευή θέρμανσης: | ηλεκτρική θέρμανση, δύναμη 1800W |
Αυτόματος Βισκόμετρο Χαμηλής Θερμοκρασίας Πυκνότητας 2 Οπών PT100 Αντιστάτης Πλατίνας ASTM D445
| Συγχρονισμός χρονομέτρων με διακόπτη: | 0.05δ ~ 99λεπ99.99δ |
|---|---|
| Δυνατότητα δοκιμαστικού σωλήνα πυκνότητας: | 500 ml |
| Πεδίο ελέγχου θερμοκρασίας: | 0 °C 100 °C |
Δύο οπών ιξωδόμετρο χαμηλής θερμοκρασίας πυκνότητας 0℃ ~ 100℃ Ιξώδες 0.4-30000mm²/S ISO 3675
| Αριθμός τρυπών μέτρησης: | 2 τρύπες |
|---|---|
| Συγχρονισμός χρονομέτρων με διακόπτη: | 0,05s ~ 99min59,99s |
| Εύρος ελέγχου θερμοκρασίας: | 0 °C 100 °C |
Oil Kinematic Viscosity Meter 1200r/Min Semi-Automatic RT+10℃-100℃ GB/T 265
| Εύρος ελέγχου θερμοκρασίας: | RT+10℃ ~ 100℃ |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
| Μέγεθος οργάνων: | 320*380*530 χλστ |
Κινηματικός ελεγκτής ASTM D445 ιξώδους για τον αυτόματο καθαρισμό ελεγκτών πετρελαίου στροβίλων, αυτόματη ξήρανση
| Αυτόματος: | Αυτόματος καθαρισμός, αυτόματη ξήρανση |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM D445 |
| Temp σειρά: | θερμοκρασία δωματίου ~ 100 ℃ |
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους ASTM D445 για εργαλείων αυτόματο Viscometer astm d445 πετρελαίου στροβίλων πετρελαίου πετρελαίου υδραυλικό
| Πρότυπα: | ASTM D445 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1 έτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V ± 10% 50Hz |

