Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ constant temperature automatic kinematic viscometer ] αγώνας 87 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματο τετρατρυπές κινηματικό ιξομετρικό 14L RT 100 °C Dark Petroleum ASTM D445
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | RT ~ 100 ℃ |
|---|---|
| Ακρίβεια εμφάνισης: | 0,1 ℃ |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Οθόνη αφής που ανιχνεύει το ανθρώπινο σώμα |
Πετρέλαιο ψυκτικών ουσιών οργάνων SH0699 δοκιμής εργαστηρίων και ελεγκτής διαλυτότητας ψυκτικών ουσιών
| Πρότυπο: | SH0699 |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±10% 50 Hz. |
| κρύος έλεγχος θερμοκρασίας δεξαμενών: | +30℃ ~ -70℃ |
Εργαλεία δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστή τριχοειδούς γυαλιού ASTM D445
| Ακρίβεια δοκιμής: | 0,1 |
|---|---|
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5℃-40℃ |
| Διάσταση: | 360*370*520 |
ASTMD445 πλήρως αυτόματο κινηματικό Viscometer SH112C για τη μέτρηση του κινηματικού ιξώδους του ελαφριού μαζούτ (Pinot)
| Πρότυπο: | SH112C |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | αίθουσα temperature+5 ℃~100.0 ℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
Πλήρως αυτόματος ελεγκτής ιξώδους Ubbelohde, αυτόματοι σταθεροί υπολογισμός και εκτύπωση ST204A θερμοκρασίας
| Πρότυπο: | ST204A |
|---|---|
| Γενική σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου ~ 100.0℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
Κινηματική Viscometer SD265B πετρελαίου μέτρηση 40 δικυλινδρικών ομάδων δοκιμής ιξώδους βαθμού
| Πρότυπο: | SD265B |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220±10%, 50Hz. |
| Συσκευή θέρμανσης: | ηλεκτρική θέρμανση, δύναμη 1800W. |
ASTMD445 πλήρως αυτόματο κινηματικό Viscometer πυραμίδας 2 σύνολα τριχοειδή viscometers
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου +5℃ ~ 100.0℃ |
|---|---|
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
| Σειρά συγχρονισμού: | 0.0s ~ 999.9s |
Αυτόματη χαμηλής θερμοκρασίας κινηματικός ιξομετρητής Θέρμανση ισχύος 750W
| Σημείο ελέγχου θερμοκρασίας: | -40 °C -60 °C μπορεί να ρυθμιστεί αυθαίρετα |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
| Πεδίο μέτρησης: | 0.6-17000mm2/s |
Δύναμη θέρμανσης 1800W Πετρελαιοκινηματικός ιξομετρητής 2 Εγκατάσταση δείγματος AC220V±10% 50Hz
| Περιοχή ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου 100°C |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
| Δύναμη θέρμανσης: | 1800W |
Κινηματικό ιξωδόμετρο Pinter για ελαφρύ πετρέλαιο RT+5°C ~ 100.0°C Αισθητήρας PT100 ASTM D445
| Επίδειξη: | Έγχρωμη οθόνη αφής μεγάλου μεγέθους |
|---|---|
| Ρυθμός θέρμανσης: | >5℃/λεπτό |
| Εύρος ελέγχου θερμοκρασίας: | RT+5℃ ~ 100,0℃ |

