Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ constant temperature automatic kinematic viscometer ] αγώνας 87 προϊόντα.
ASTM D1092 που μετρά το προφανές ιξώδες των λαδώνοντας λιπών και που υποστηρίζει χαμηλής θερμοκρασίας τη συσκευή
| Πρότυπο: | SH0048 |
|---|---|
| τυποποιημένο τριχοειδές μέγεθος: | 0,025, 0,05, 0,1 εκατ. |
| Η μέγιστη δύναμη της ομάδας άνοιξη: | 60Kg/cm2 |
Ιξώδες εργαστηριακής χαμηλής θερμοκρασίας που εξετάζει τις κινηματικές Viscometer συσκευές ASTM D445
| Πρότυπα: | ASTM D445 |
|---|---|
| Temp σειρά: | -40℃-60℃ |
| Όνομα: | κινηματικό viscometer πετρελαίου χαμηλής θερμοκρασίας |
Πλήρως αυτόματη αντίρροπου κινηματική ιξώδους ελεγκτών GB/T11137 σκοτεινή μέθοδος ιξώδους πετρελαιοειδών κινηματική
| Πρότυπο: | SH112H |
|---|---|
| Πρότυπα επιδόσεων: | GB265-88,,ASTM D445 |
| Μέθοδος επίδειξης: | χρώμα LCD 7 ίντσας |
Δυνατότητα 2000W Αυτοματοποιημένη φαρμακευτική διπλή χρήση Κινηματικό μέτρο ιξώδους AC220V
| Μέθοδοι: | Γενικός κανόνας 0633 της κινεζικής φαρμακοποιίας του 2020 |
|---|---|
| Γενική σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου ~ 100,0°C ((υψηλή θερμοκρασία μπορεί να προσαρμοστεί σε 150 °C ή χαμηλή θερμοκρ |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
Διπλό viscometer πυραμίδας σωμάτων κυλίνδρων στρώματος κινηματικό πλήρως αυτόματο ολοκληρώνει αυτόματα όλες τις υποχρεώσεις
| Μέθοδος εφαρμογής: | ΜΒ/T265 |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου + 5 ℃ ~ 100,0 ℃ |
| Σειρά συγχρονισμού: | 0.0s ~ 999.9s |
ST204C λειτουργία λογιστικού ελέγχου και καταδίωξης της πλήρως αυτόματης διπλής χρήσεως συσκευής ανάλυσης ιξώδους φαρμάκων
| όνομα: | Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους Pinstar |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους Ubbelohde |
| Αριθμός δειγμάτων: | 2 σύνολα τριχοειδή viscometers (η σειρά συντελεστή ιξώδους θα υποδειχθεί κατά τη διαταγή) |
ST204B αυτόματη κινεζική φαρμακοποιία ελεγκτών ιξώδους Pinstar κινηματική το 2020
| Πρότυπο: | ST204B |
|---|---|
| Γενική σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου +5℃ ~ 100.0℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
Αυτόματος δοκιμαστής κινηματικής ιξώδους Ubbelohde 1,8 KW
| Μέθοδοι: | Γενικός κανόνας 0633 της κινεζικής φαρμακοποιίας του 2020 |
|---|---|
| Γενική σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου ~100,0°C |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ±0,1°C;(0,01 °C μπορεί να προσαρμοστεί) |
Αυτόματος δοκιμαστής κινηματικής ιξώδους 1800W
| Μέθοδοι: | Η ιξώδεςτητα προσδιορίστηκε σύμφωνα με τον γενικό κανόνα 0633 της Κινέζικης Φαρμακοποιίας του 2020. |
|---|---|
| Γενική σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου ~ 100.0°C ((η υψηλή θερμοκρασία έως 150 °C ή η χαμηλή θερμοκρασία έως 0 °C μπορ |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ±0,1°C ((0,01 °C μπορεί να προσαρμοστεί) |
Πλήρως αυτόματο ελκυστόμετρο ροζ κίνησης ASTM D445 ελαφρύ καύσιμο Rt+5 °C ∙ 100.0 °C
| Δυνατότητα θέρμανσης: | > 5 °C/min |
|---|---|
| Πεδίο ελέγχου θερμοκρασίας: | Θερμοκρασία δωματίου +5 °C ∙ 100,0 °C |
| Temp ακρίβεια ελέγχου: | ± 0,1 ℃ |

