Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ constant temperature automatic kinematic viscometer ] αγώνας 87 προϊόντα.
Χαμηλό θερμοκρασιακό πετρελαϊκό κινηματικό ιξομετρικό GB/T265 Σιλικόνο λάδι -40 °C 60 °C 750W
| Σημείο ελέγχου θερμοκρασίας: | -40 °C ∼ 60 °CΚαθεστώς θερμοκρασίας (προσαρμόσιμος -70 °C ∼ 60 °C) |
|---|---|
| Temp ακρίβεια ελέγχου: | ± 0,1 ℃ |
| Πεδίο μέτρησης: | 0.4 30000mm2/s (επιλέξτε διαφορετικούς σωλήνες ιξώδους) |
Viscometer πετρελαίου κινηματικός ελεγκτής ASTM D445 θερμοκρασίας ακρίβειας ψηφιακός
| Πρότυπο: | SH112 |
|---|---|
| Σημείο ελέγχου θερμοκρασίας: | σύνολο αυθαίρετα στη θερμοκρασία δωματίου -100 ℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
2 Δείγμα Πλήρως αυτόματο ιξομετρητή κίνησης GB/T265 Δομή τριχοειδούς Ubbelohde
| Δυνατότητα θέρμανσης: | > 5 °C/min |
|---|---|
| Ποσότητα μέτρησης: | 2 σετ |
| Πεδίο θερμοκρασίας: | Θερμοκρασία δωματίου -100 ℃ |
Κινηματική viscometer -40 πετρελαίου χαμηλής θερμοκρασίας ελεγκτών SH112E ιξώδους κινηματική αυθαίρετη ρύθμιση ℃ -60 ℃
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz ±5% |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5℃-40℃ |
SH112E εγχειρίδιο που καθορίζει και που καθαρίζει χαμηλής θερμοκρασίας κινηματικό viscometer πετρελαίου
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz ±5% |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5℃-40℃ |
Αυτόματο Ubbelohde κινηματικό Viscometer ASTM D445 με το γυαλί τριχοειδές SH112G
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Σειρά: | Θερμοκρασία δωματίου ~ 100℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
Πεδίο μέτρησης 5-100 °C Πλήρως αυτόματο χαρακτηριστικό ιξομετρητή Πεδίο χρονισμού 0999.99s
| Πεδίο μέτρησης θερμοκρασίας: | 5-100 °C (με ψύξη) |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | 0,1 ℃ |
| Σειρά συγχρονισμού: | 0.0 έως 999.99 |
Κινηματικός έλεγχος θερμοκρασίας οργάνων ГОСТ 6258 1952 μέτρησης ιξώδους πετρελαίου
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220±10%, 50Hz. |
|---|---|
| Συσκευή θέρμανσης: | ηλεκτρική θέρμανση, δύναμη 1800W |
| Ανακατώνοντας μηχανή: | Δύναμη 6W, ταχύτητα 1200r/min. |
4 Οπών Κινηματικό Βισκόμετρο Πετρελαίου ASTM D445 θερμοκρασία δωματίου -100 ℃ 1800W
| Σημείο ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου -100 °C Οποιαδήποτε ρύθμιση |
|---|---|
| Temp ακρίβεια ελέγχου: | ± 0,1 ℃ |
| Αριθμός τρυπών: | 4 τρύπες |
4 Οπών Κινηματικό Βισκόμετρο Πετρελαίου RT ~ 100℃ Ψηφιακή Οθόνη ASTM D445
| Τρύπα: | 4 |
|---|---|
| Εύρος ελέγχου θερμοκρασίας: | RT ~ 100℃ |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |

