Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ constant temperature automatic kinematic viscometer ] αγώνας 87 προϊόντα.
SH112E ιξώδες εργαστηριακής χαμηλής θερμοκρασίας που εξετάζει τις κινηματικές Viscometer συσκευές ASTM D445
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC 220V±10%, 50Hz ±5%; |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5℃-40℃ |
Πλήρως αυτόματη κινηματική Viscometer τριχοειδής Viscometer Ubbelohde σχετική μέθοδος ST204A
| Πρότυπο: | ST204A |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 1800W |
| Αισθητήρας θερμοκρασίας: | Pt100 αντίσταση λευκόχρυσου |
SH112G πλήρες αυτόματο κινηματικό Viscometer Ubbelohde συναντά USP<911>Viscosity
| Πρότυπο: | SH112G |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz |
| Διαστάσεις: | 450*380*550 |
Ψηφιακό κατεψυγμένο κινηματικό Viscometer χαμηλής θερμοκρασίας λουτρό ASTM D445
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz ±5% |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5℃-40℃ |
SH112 κινηματικό Viscometer πετρελαίου με τέσσερα Viscometers εγκατεστημένα ταυτόχρονα
| Πρότυπο: | SH112 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, 50HZ ± 5% |
| Διάσταση ορίου: | 600× 340× 350mm |
Δύο οπών πλήρως αυτόματος κινηματικός ιξωδομετρητής Ubbelohde RT ~ 100℃ 199 σύνολα αποθήκευση ASTM D445
| Επίδειξη: | Έγχρωμη οθόνη αφής μεγάλου μεγέθους |
|---|---|
| Δείγμα δοκιμής: | 2 σετ |
| Εύρος θερμοκρασίας: | RT ~ 100℃ |
Πλήρως αυτόματο τετρατρυπές κινηματικό ιξομετρικό ASTM D445 Λευκόχρωμο πετρέλαιο
| Υλικό στερεωτικού σωλήνα ιξώδους: | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Όγκος του μπάνιου: | 14L |
| Αριθμός δοκιμαστικών οπών: | 2 τρύπες σε κάθε πλευρά |
Αυτόματο κινηματικό ιξομετρικό αντιστροφικού ρεύματος RT 100°C Dark Petroleum GB/T 11137
| Ρυθμός θέρμανσης: | >5℃/λεπτό |
|---|---|
| Φωτισμός: | Ελαφρύ φως LED |
| Εύρος θερμοκρασίας: | RT ~ 100℃ |
Πλήρως αυτόματο τετρατρυπή κινηματικό ιξώμετρο ASTM D445 CCD μπάνιο όγκος 14L
| Πεδίο μέτρησης θερμοκρασίας: | Θερμοκρασία δωματίου 100 °C |
|---|---|
| Δείξτε ακρίβεια: | 0,1 ℃ |
| Όγκος του μπάνιου: | 14L |
Πλήρως αυτόματο τετρατρυπές κινηματικό ιξώμετρο RT - 100 °C 14L Bath ASTM D445
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | RT - 100 ℃ |
|---|---|
| Ακρίβεια εμφάνισης: | 0,01 ℃ |
| Όγκος του μπάνιου: | 14L |

