Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ constant temperature automatic kinematic viscometer ] αγώνας 87 προϊόντα.
Βαρύ viscometer ASTM D445 κινήσεων ελαίου και αργού πετρελαίου χειρωνακτικό lofting και αυτόματη κρίση 4 τρύπες
| Πρότυπο: | SH112 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, 50HZ ± 5% |
| Δύναμη θέρμανσης: | 1800W |
Αυτόματη σκοτεινός-χρωματισμένη εκτύπωση αποτελέσματος ελεγκτών SH112H ιξώδους πετρελαίου κινηματική πλήρως αυτόματη
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | SH112H |
|---|---|
| Πρότυπα επιδόσεων: | GB265-88,,ASTM D445 |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | Αίθουσα θερμοκρασία-100℃ |
Ιξώδες προσαρμοσμένο μετρητής SH112E κινήσεων χαμηλής θερμοκρασίας πετρελαίου σιλικόνης ASTM D445
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz ±5% |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5℃-40℃ |
2 σύνολα πλήρως αυτόματου αντιστροφικού μετρητή ιξώδους ροής GB/T11137 Ταχύτητα θέρμανσης > 5 °C/min
| Ποσότητα μέτρησης: | 2 σετ |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου 100 °C |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
Φαρμακευτικό δοκιμής οργάνων ST204C αυτόματο φαρμακευτικό είδος ελεγκτών ιξώδους φαρμάκων διπλής χρήσεως κινηματικό
| Πρότυπο: | ST204C |
|---|---|
| Κινηματική σειρά μέτρησης Pinstar: | σειρά μέτρησης ιξώδους προϊόντων: 0.6-17000 μ m2/s |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος: | 2000 W |
Κινηματικός προσδιορισμός ελεγκτών ιξώδους εξεταστικού εξοπλισμού ιξώδους πετρελαίου πετρελαίου ASTM D445 του κινητικού ιξώδους
| Σημείο ελέγχου θερμοκρασίας: | σύνολο στη θερμοκρασία δωματίου -150℃ |
|---|---|
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
| Τρόπος επίδειξης: | Ψηφιακή επίδειξη |
Κινηματικό Viscometer πετρελαίου καλύπτει τις απαιτήσεις του εθνικού τυποποιημένου ASTM D445
| Πρότυπο: | SH112 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, 50HZ ± 5% |
| Δύναμη θέρμανσης: | 1800W |
Ελεγκτής ιξώδους ASTM D445 πλήρως αυτόματος ουκρανικός για την πολυμερή αραιή λύση 2 σύνολα
| Πρότυπο: | SH112G |
|---|---|
| Εύρος: | Θερμοκρασία δωματίου ~ 100℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
Μέγιστη ισχύς 2000W Πλήρως αυτόματο αντίστροφο ροή βισκομέτρος Μέγεθος 450*380*550
| Ποσότητα μέτρησης: | 2 σετ |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας: | Θερμοκρασία δωματίου -100 ℃ |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
ST204C πλήρως αυτόματο διπλής χρήσεως viscometer φαρμάκων κινηματικό Pinot Ubbels τριχοειδές viscometer (σχετική μέθοδος)
| Πρότυπο: | ST204C |
|---|---|
| λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V ± 10% 50Hz |
| Εκτιμημένη δύναμη: | 2000W |

