Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613220512573
WhatsApp :
+8613220512573
λέξεις-κλειδιά [ constant temperature automatic kinematic viscometer ] αγώνας 87 προϊόντα.
Το πετρέλαιο οργάνων SH112 δοκιμής εργαστηρίων που κινηματικό Viscometer προσαρμόζεται στα εθνικά πρότυπα προσαρμόζεται σε ASTM D445.
| Σημείο ελέγχου θερμοκρασίας: θερμοκρασία δωματίου: | -150℃ αυθαίρετη ρύθμιση |
|---|---|
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0,1℃ |
| Τρόπος επίδειξης: | ψηφιακή επίδειξη |
Ταχύτητα 1200r/min Κινηματικός ιξομετρητής πετρελαίου ASTM D445 Ημιαυτόματη θερμοκρασία δωματίου +10 °C ∼100 °C
| Μίξη της ταχύτητας μηχανών: | 1200r/min |
|---|---|
| Περιοχή ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου +10 °C ∼100 °C |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
Ελαφρύ και βαρύ όργανο ιξώδους ιξώδους SH112C πλήρως αυτόματο Pinot μαζούτ κινηματικό κινηματικό
| Πρότυπο: | SH112C |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | αίθουσα temperature+5 ℃~100.0 ℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
ASTMD445 πλήρως αυτόματο κινηματικό viscometer (Pinot) αυτόματα ανιχνεύει και παράγει τα αποτελέσματα SH112C
| Πρότυπο: | SH112C |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | αίθουσα temperature+5 ℃~100.0 ℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
ST204A πλήρως αυτόματος ελεγκτής ιξώδους Ubbelohde με 3 επίπεδα διοικητικών αδειών
| Πρότυπα: | κανόνας 0633 της Κινεζικής Φαρμακοποιίας το 2020 |
|---|---|
| Σωλήνας ιξωδόμετρου: | Ιξωδόμετρο Ubbelohde |
| Σειρά θερμοκρασίας: | Περιβάλλον στους 100,0ºC |
SH112G πλήρως αυτόματος κινηματικός ελεγκτής ιξώδους για τις αραιές λύσεις ASTM D445 πετρελαίου και πολυμερών σωμάτων
| μοντέλο: | SH112G |
|---|---|
| Σειρά: | Θερμοκρασία δωματίου ~ 100℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
Viscometer κινήσεων πετρελαίου ASTM D445 ημιαυτόματο λαδώνοντας πετρέλαιο viscometer κινήσεων 40 βαθμού ενιαίος κύλινδρος SD265B
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220±10%, 50Hz |
|---|---|
| Συσκευή θέρμανσης: | Ηλεκτρική θέρμανση με τη δύναμη 1800W. |
| Ανακατώνοντας μηχανή: | Δύναμη 6W, ταχύτητα 1200r/min. |
ST204A Πλήρως Αυτόματος Χαρακτηριστικός Βισκόμετρο με Εύρος Θερμοκρασίας 5-100℃, Ακρίβεια Χρονομέτρησης 0.01s και Συμμόρφωση με USP 911
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | 5-100 °C (με ψύξη) |
|---|---|
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | 0,1 ℃ |
| Χρονικό διάστημα: | 0,0S ~ 999,99s |
SH112E viscometer εργαστηριακών χαμηλής θερμοκρασίας κινήσεων εξοπλισμού ASTM D445 ελεγκτής θερμοκρασίας ακρίβειας ψηφιακός
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz ±5% |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5℃-40℃ |
SH112 αυτόματος υπολογισμός του usingHeavy πετρελαίου αξίας ιξώδους, κινηματικό viscometer ASTM D445445 αργού πετρελαίου
| Πρότυπο: | SH112 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, 50HZ ± 5% |
| Δύναμη θέρμανσης: | 1800W |

