Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613220512573
Το WhatsApp :
+8613220512573
λέξεις-κλειδιά [ chemical analysis machine ] αγώνας 82 προϊόντα.
Πετρέλαιο κατά τη λειτουργία SD7305 στροβίλων ατμού ελεγκτών διαχωριστικότητας νερού λαδώνοντας πετρελαίου Demulsification
| Πρότυπο: | SD7305 |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου ~ 99.9℃ |
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου ντίζελ ASTM D86 Ελέγχων εύρους βρασμού αυτόματης απόσταξης
| Κλειστές λέξεις: | Αυτοματοποιημένος δοκιμαστής εύρους απόσταξης ASTM D86 |
|---|---|
| Τρόπος επίδειξης: | LCD |
| Μέγεθος: | 480*380*650mm |
Λιπαντικό λάδι και λίπος Αντιψυκτικό χειροκίνητο δοκιμαστή αποσυσσωρευσιμότητας λάδι Gear Oil ASTM D1401
| Τύπος: | ASTM D1401 |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | Χαρακτηριστικά αποσυστατότητας Ελέγχων διαχωριστικότητας στο νερό |
| Ονομασία: | Τυπική μέθοδος δοκιμής ASTM D1401 |
ST-12C Αυτοματοποιημένο πολαριμέτρο σταθερής θερμοκρασίας Min ανάγνωση 0,001° 0,01° Z GB/T35887-2018
| Measurement range: | -45°~+45°, -120°Z~+120°Z |
|---|---|
| Minimum reading value: | 0.001°, 0.01° Z |
| Accuracy: | ± (0.01 °+measured value × 0.05%), ± (0.03 °+measured value × 0.05%) Z |
Γραμμικός δείκτης αυτόματης διάθλασης CCD Μέτρος μήκους κύματος 589nm Περιοχή 1.3000-1.7000 ND
| Πεδίο: | 1.3000-1.7000 (nD) |
|---|---|
| Ικανοποιημένη σειρά ζάχαρης: | 0-100% (Brix) |
| Ικανοποιημένη ακρίβεια ζάχαρης: | 00,05% (Brix) |
SH123 Αυτόματος Ελεγκτής Διάβρωσης Υγρής Φάσης 4 Δειγμάτων Αισθητήρας PT100 ASTM D665
| Temp ακρίβεια ελέγχου: | ± 0,1 ℃ |
|---|---|
| Πεδίο ελέγχου θερμοκρασίας: | Θερμοκρασία δωματίου 100 °C |
| Στοιχείο μέτρησης θερμοκρασίας: | αντίσταση λευκόχρυσου (PT100) |
SH302A Φορητός μετρητής σωματιδίων πετρελαίου 0,8-500um Όγκος δειγματοληψίας 0,2-1000 ml ISO11171
| Κανάλι ανίχνευσης: | 8 κανάλια, ελεύθερα ρυθμιζόμενο μέγεθος σωματιδίων |
|---|---|
| Σειρά μεγέθους μορίων: | 0.8-500um |
| Όγκος δειγματοληψίας: | 0.2-1000ml |
Αυτόματο ανιχνευτής ζάχαρης Σκοτεινό δείγμα 0,001° 0,01°Z Οπτική περιστροφή GB/T35887
| Εύρος μέτρησης: | -45 ° ~ +45 °. -120 ° Z ~+ 120 ° z |
|---|---|
| Ελάχιστη τιμή ανάγνωσης: | 0.001 °. 0,01 ° z |
| Ακρίβεια: | ± (0,01 °+μετρούμενη τιμή * 0,05%). ± (0,03 °+μετρούμενη τιμή * 0,05%) z |
Αυτόματος πολωσιμετρητής σταθερής θερμοκρασίας -45°~+45° -120°Z~+120°Z 30kg GB/T35887
| Εύρος μέτρησης: | -45 ° ~+45 °, -120 ° Z ~+ 120 ° Z |
|---|---|
| Ελάχιστη τιμή ανάγνωσης: | 0,001 °, 0,01 ° Z |
| Ακρίβεια: | ± (0,01 °+μετρούμενη τιμή × 0,05%), ± (0,03 °+μετρούμενη τιμή × 0,05%) z |
Fully Automatic Refractometer Range 1.3000-1.7000nD 5℃ - 65℃ Wavelength 589nm ChP 0622
| Σειρά: | 1.3000-1.7000 (nD) |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 0,0001 |
| Ακρίβεια: | ± 0.0002 |

