Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613220512573
Το WhatsApp :
+8613220512573
λέξεις-κλειδιά [ chemical analysis machine ] αγώνας 77 προϊόντα.
Προσδιορισμός της περιεκτικότητας σε υγρασία στο πετρέλαιο μετασχηματιστών κατά τη λειτουργία της συσκευής ανάλυσης υγρασίας μικροϋπολογιστών (κουλομετρική μέθοδος)
| Πρότυπο: | SH103 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10% 50Hz ± 10% |
| Δύναμη: | 60VA |
Αναλυτής θείου φθορισμού ακτίνων Χ 10ppm ~ 5% 11 Δείγματα βαθμονόμησης ASTMD4294-02
| Σειρά μέτρησης θείου: | 10 ppm ∙ 5% |
|---|---|
| Μέγεθος δείγματος: | 5 ml ∙ 6 ml |
| Δείγματα βαθμολόγησης (βαθμολόγηση): | 11 |
Αισθητήρια συσκευή ανάλυσης ιδιοκτησίας οργάνων ST-Z16 δοκιμής τροφών για τη σκληρότητα, την ελαστικότητα, και crispness τη δοκιμή
| Πρότυπο: | ST-Z16 |
|---|---|
| Ψήφισμα δύναμης: | 0.01kg |
| Ψήφισμα παραμόρφωσης: | 0.01mm |
Εξεταστική μέθοδος ASTM D2782 για την ακραία απόδοση πίεσης της λίπανσης των ρευστών - μέθοδος SRH12 φραγμών δαχτυλιδιών Timken
| Όνομα: | SRH12 |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη δοκιμής: | 3000N |
| ακρίβεια δύναμης δοκιμής: | ±1% |
ASTMD3278, αυτόματα γρήγορα κλειστά ισορροπία όργανα ανάλυσης ελεγκτών ISO3679Chemical σημείου ανάφλεξης μικροϋπολογιστών φλυτζανιών ASTMD3828
| Όνομα: | SH105D η χαμηλή θερμοκρασία μεθόδου ισορροπίας έκλεισε το όργανο σημείου ανάφλεξης |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος:: | AC220V ± 10%, 50Hz |
| . Σειρά ανίχνευσης σημείου ανάφλεξης:: | (- 30 ~ + 50) ℃ |
Ο ψηφιακός ελεγκτής βρωμίου ASTM D1492 Bromovalence υιοθετεί την αρχή SH0630 τιτλοδότησης Microcoulomb
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | SH0630 |
|---|---|
| Συμμορφωθείτε με τα πρότυπα: | Ναυτιλία και χειρισμός /T 0630, ASTM D1492 |
| Δείκτης βρωμίου: | ±5%±0.5mgBr |
Επίπεδο 0.5 Ημιαυτόματος Δυναμικός Σταγονομετρητής 0-100℃ 2000 Σύνολα Αποθήκευση Σφάλμα 0.2% ST-13
| Επίπεδο οργάνου: | επίπεδο 0,5 |
|---|---|
| Μέτρηση θερμοκρασίας: | 0-100℃ |
| Επαναλαμβανόμενο σφάλμα στην ανάλυση χωρητικότητας: | 00,2% |
Δοκιμαστής δύναμης κατάψυξης ζελατίνης 0-200mm Δοκιμαστικός δρόμος 0,5-500mm/min QB2354
| Ταχύτητα δοκιμής: | 0.5-500mm/min (0.008mm/s-8.33mm/s) μπορεί να ρυθμιστεί αυθαίρετα |
|---|---|
| Ακρίβεια: | επίπεδο 0,5 |
| Πεδίο δοκιμής: | 5-1000 Bloomg |
SH409B Οργανικός Αναλυτής Χλωρίου Κουλομετρική Μέθοδος 0.3-10000mg/L
| Analysis range: | 0.3mg/L ~ 10000mg/L |
|---|---|
| Temp control range: | Room temp ~ 1000 ℃ |
| Temp control accuracy: | ± 1 ℃ |
Πλήρως Αυτόματος Αναλυτής Πρωτεϊνών Προσδιορισμού Αζώτου Kjeldahl 0.1-240 mg N RSD ≤ 0.5% ChP 0731
| Analysis range: | 0.1-240 mg N |
|---|---|
| Precision (RSD): | ≤ 0.5% |
| Recovery: | 99-101% (± 1%) |

