Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613220512573
WhatsApp :
+8613220512573
λέξεις-κλειδιά [ chemical analysis machine ] αγώνας 74 προϊόντα.
Αναλυτής θείου φθορισμού ακτίνων Χ SH407B για πετρέλαιο δείγμα 5 ml
| Measurement range: | Sulfur 0.0005% ~ 5% (5ppm-50000ppm) |
|---|---|
| Measurement time: | 120 ~ 240s |
| Repeatability (r): | <0.4347X0.6446 (X=average of two repeated test results) |
Μετρητής υγρασίας ίχνη 0,00001% ️ 100% Karl Fischer Coulomb Dual CPU ASTM D0304
| Εύρος μέτρησης: | 0,00001% ~ 100%, 0,1 ppm ~ ένα εκατομμύριο ppm |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 0,1UG |
| Ποσοστό τιτλοδότησης: | 2.5mg/min (μέγιστο) |
Ηλεκτρική XRF περιεκτικότητας σε θείο πετρελαίου φθορισμού ακτίνας X ASTM D4294 XRF συσκευή ανάλυσης θείου φθορισμού πετρελαίου ακτίνας X συσκευών ανάλυσης
| Τρόπος: | SH407 |
|---|---|
| Όνομα: | Συσκευή ανάλυσης περιεκτικότητας σε θείο πετρελαίου φθορισμού ακτίνας X ASTM D4294 XRF |
| Σειρά μέτρησης θείου:: | 10ppm ~ 5% |
Χ φασματική συσκευή ανάλυσης θείου φθορισμού για το αργό πετρέλαιο ο τυποποιημένος προσδιορισμός ASTM D4294 της περιεκτικότητας σε θείο στη βενζίνη
| Πρότυπα: | ASTM D4294 |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης θείου: | 10ppm ~ 5% |
| Μέγεθος του δείγματος: | (2 ~ 3) μιλ. |
Θερμιδομετρητής βομβών οξυγόνου μικροϋπολογιστών αυτόματος-υπολογισμού ASTM D240 SH500C
| Πρότυπο: | SH500C |
|---|---|
| Ικανότητα θερμότητας: | περίπου 10000 J/K |
| Επανάληψη: | ± 30J/K |
10ppm φθορισμού συσκευή ανάλυσης ΕΘΝΙΚΟ τυποποιημένο ASTMD4294-02 θείου
| Σειρά μέτρησης θείου: | 10ppm ~ 5% |
|---|---|
| Ακρίβεια: | Α: Επανάληψη (ρ): < 0,02894 (X+0.1691) |
| Δυνατότητα αναπαραγωγής (ρ): | < 0=""> |
Φασματικά όργανα δοκιμής εργαστηρίων ελεγκτών SH407 θείου καυσίμων diesel συσκευών ανάλυσης θείου φθορισμού
| Πρότυπα: | ASTMD4294-02 |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης θείου:: | 10ppm ~ 5% |
| Μέγεθος του δείγματος: | (2 ~ 3) μιλ. (ισοδύναμο με το βάθος δειγμάτων 3mm ~ 4mm). |
Δοκιμή πετρελαίου συσκευών ανάλυσης θείου υπεριώδους φθορισμού ελεγκτών SH0689 περιεκτικότητας σε θείο αργού πετρελαίου
| Πρότυπο: | SH0689 |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±10% 50Hz |
| Σειρά μέτρησης: | 0,1 mg/L~10000 mg/L (ppm) |
Πλήρως αυτόματο θερομετρητή πετρελαίου με οθόνη αφής 300ml Οξυγόνο βόμβα 0,0001°C ακρίβεια
| Heat capacity: | approximately 10000 J/K |
|---|---|
| Repeatability: | ± 30J/K |
| Outer water tank capacity: | approximately 45L |
Εικόνα οθόνης αφής Ανάλυση οργάνου 0,01 ταχύτητα 1-500mm/min PQT ST-16A
| Στοιχείο ανίχνευσης δύναμης: | 0,5, 1, 2, 5, 10, 20, 30, 50, 100kg |
|---|---|
| Ανάλυση δύναμης: | 0,01 κιλά |
| Ανάλυση παραμόρφωσης: | 0,01 mm |

