Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613220512573
Το WhatsApp :
+8613220512573
λέξεις-κλειδιά [ chemical analysis machine ] αγώνας 83 προϊόντα.
Φασματικά όργανα δοκιμής εργαστηρίων ελεγκτών SH407 θείου καυσίμων diesel συσκευών ανάλυσης θείου φθορισμού
| Πρότυπα: | ASTMD4294-02 |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης θείου:: | 10ppm ~ 5% |
| Μέγεθος του δείγματος: | (2 ~ 3) μιλ. (ισοδύναμο με το βάθος δειγμάτων 3mm ~ 4mm). |
Δοκιμή πετρελαίου συσκευών ανάλυσης θείου υπεριώδους φθορισμού ελεγκτών SH0689 περιεκτικότητας σε θείο αργού πετρελαίου
| Πρότυπο: | SH0689 |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±10% 50Hz |
| Σειρά μέτρησης: | 0,1 mg/L~10000 mg/L (ppm) |
Πλήρως αυτόματο θερομετρητή πετρελαίου με οθόνη αφής 300ml Οξυγόνο βόμβα 0,0001°C ακρίβεια
| Heat capacity: | approximately 10000 J/K |
|---|---|
| Repeatability: | ± 30J/K |
| Outer water tank capacity: | approximately 45L |
Εικόνα οθόνης αφής Ανάλυση οργάνου 0,01 ταχύτητα 1-500mm/min PQT ST-16A
| Στοιχείο ανίχνευσης δύναμης: | 0,5, 1, 2, 5, 10, 20, 30, 50, 100kg |
|---|---|
| Ανάλυση δύναμης: | 0,01 κιλά |
| Ανάλυση παραμόρφωσης: | 0,01 mm |
Texture Analyzer Meat Candy Physical Property 1-1000mm/Min Route 360mm ASTM E4
| Στοιχείο ανίχνευσης δύναμης: | 0,5、 1、 2、 5、 10、 20、 30、 50、 100Kg |
|---|---|
| Ανάλυση δύναμης: | 0,01 κιλά |
| Ανάλυση παραμόρφωσης: | 0,01 mm |
Ελαφρύς αναλυτής πετρελαίου θείου και χλωρίου S 0.1 10000 mg/l Coulombic Mode ASTM D3120
| Εύρος μέτρησης S: | 0,1 mg/L ~ 10000 mg/L |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης Cl: | 0,2 mg/L ~ 10000 mg/L |
| Κατώτερο όριο ανίχνευσης: | S: 0,1 mg/L Cl: 0,2 mg/L |
Βιολογική Τσιπ Μέγεθος 1/2.7 HD 206 Στερεομικροσκόπιο Έκδοση ρυθμού καρέ 60FPS/s Με κάμερα
| Ανάλυση εξόδου: | Απόδοση HD 1920×1080P |
|---|---|
| μέγεθος τσιπ: | 1/2.7 |
| Μέθοδος έκθεσης: | Ανοίγματα γραμμή προς γραμμή |
Δοκιμαστής υδρογονανθράκων υγρών προϊόντων πετρελαίου ASTM D1319 Μέθοδος προσρόφησης με φθοριούχο δείκτη
| Σειρά κανονισμού πίεσης: | 0kPa-103 kPa |
|---|---|
| μήκος του σωλήνα της πηγής UV φωτός: | 1220 χιλιοστά |
| υπεριώδες μήκος κύματος: | 365 ± 5nm |
Προηγμένο Πλήρως Αυτόματο Μέτρημα Σωματιδίων Λαδιού Δειγματοληψίας 5~80mL/Min Μέθοδος Φωτοαντίστασης ISO4406
| Πηγή φωτός: | λέιζερ ημιαγωγών |
|---|---|
| Σειρά μεγέθους μορίων: | 00,8 μμ~600 μμ |
| Κανάλι ανίχνευσης: | 16 κανάλια, ελεύθερα ρυθμιζόμενο μέγεθος σωματιδίων |
Material Physical Property Analyzer 28kg Hardness Tensile Strength 0.01kg ASTM E4
| Στοιχείο ανίχνευσης δύναμης: | 0,5、 1、 2、 5、 10、 20、 30、 50、 100Kg |
|---|---|
| Ανάλυση δύναμης: | 0,01 κιλά |
| Ανάλυση παραμόρφωσης: | 0,01 mm |

