Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613220512573
Το WhatsApp :
+8613220512573
λέξεις-κλειδιά [ chemical analysis machine ] αγώνας 83 προϊόντα.
SH616 Δοκιμαστής σημείου βρασμού χημικών αντιδραστηρίων GB/T616 300W
| Whole power: | not exceeding 1100W |
|---|---|
| Heating range: | Room temp ~ 300 ℃ |
| Instrument size: | 320 * 290 * 360mm |
Πλήρως αυτόματος δοκιμαστής σημείων σύννεφου SH412 για χημικές ουσίες ανοιχτού χρώματος
| Temp control range: | Room temp ~ 200 ℃ |
|---|---|
| Temp control accuracy: | ± 0.1 ℃ |
| Heating method: | electric heating rod |
Ελεγκτής περιεκτικότητας σε κεριά ασφάλτου πετρελαίου/εξοπλισμοί ανάλυσης περιεκτικότητας σε κεριά πίσσας SH3554
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | SH3554 |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±10% 50Hz |
| νερό - θερμοκρασία λουτρών: | θερμοκρασία δωματίου ~95℃±0.5℃ |
Όργανο προσδιορισμού για το κερί, τη γόμμα, και asphaltene το περιεχόμενο στο αργό πετρέλαιο SH7550
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | SH7550 |
|---|---|
| λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±10%, 50Hz |
| Νερό - δύναμη θέρμανσης λουτρών: | 2.0kw |
Ημι αυτόματη χειρωνακτική οξυγόνωση σταθερότητας testerSH0325 οξείδωσης λιπών λίπανσης, οπτική παρατήρηση
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | SH0325 |
|---|---|
| η τάση εισαγωγής: | AC220V±10% 50Hz |
| σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου -150℃ |
Το ιδανικό όργανο για την ανάλυση υγρασίας των προϊόντων πετρελαίου - διπλό ΚΜΕ σχέδιο SH103 του ελεγκτή υγρασίας μικροϋπολογιστών
| Πρότυπο: | SH103 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10% 50Hz ± 10% |
| Υγρασία περιβάλλοντος λειτουργίας: | ≤ 90% |
Συσκευή ανάλυσης SH407 θείου ακτίνας X προϊόντων χημικών ουσιών άνθρακα ASTM D2622
| Πρότυπο: | SH407 |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V ± 20V, 50Hz |
| Εκτιμημένη δύναμη: | 30W |
Πλήρης αυτόματος προσδιορισμός ελεγκτών SH406B σημείου κρυστάλλωσης του σημείου κρυστάλλωσης της βιομηχανικής λακτάμης
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | SH406B |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±10% 50 Hz. |
| λειτουργώντας κρύα δεξαμενή: | διπλό κενό λουτρό γυαλιού. |
Αυτόματη mercaptan και θείου όργανο μέτρησης χρησιμοποιώντας την πιθανή μέθοδο SH709 τιτλοδότησης
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | SH709 |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης: | 0,0003% ~ 0,01% (3PPM-100PPM) |
| Ακρίβεια: | Ρ =0.00007+0.027X1 |
Υγρασία προσδιορισμού ASTM D95 περιεκτικότητας σε υγρασία στο μετρητή πετρελαίου από τα όργανα δοκιμής εργαστηρίων μεθόδου απόσταξης
| Πρότυπα: | ASTM D95 |
|---|---|
| Λειτουργία: | Ελεγκτής περιεκτικότητας σε νερό πετρελαίου |
| Μέθοδος: | Μέθοδος απόσταξης |

