Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613220512573
Το WhatsApp :
+8613220512573
λέξεις-κλειδιά [ chemical analysis machine ] αγώνας 82 προϊόντα.
Χειρωνακτική ανύψωση του ελεγκτή SD7305 demulsification πετρελαίου Χημικά όργανα ανάλυσης
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | SD7305 |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
| Η δύναμη εισαγωγής: | 1.5KW |
Η πλήρως αυτόματη βιομηχανική φαινόλη και η κρυστάλλωση φαινολών δείχνουν τα χημικά όργανα ανάλυσης ελεγκτών SH406
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | SH406 |
|---|---|
| λειτουργώντας κρύα δεξαμενή: | διπλό κενό λουτρό γυαλιού. |
| κρύος έλεγχος θερμοκρασίας δεξαμενών: | +80℃ ~ -10℃ |
Πετρέλαιο λιπαντικού ελαίου που εξετάζει EquipmentSH112E χαμηλή θερμοκρασία κινηματικό Viscosimeter οργάνων ανάλυσης ψηφιακής επίδειξης τη χημική
| Δύναμη θέρμανσης:: | 1800W |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος:: | εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50HZ±5% |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία:: | 5℃-40℃ |
Εργαλεία χημικής ανάλυσης ASTM D852 Τεχνική μέθοδος δοκιμής για το σημείο στερεώσεως του βενζολίου
| Τύπος: | ΑΣTM D852 |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις: | Πλαστικοποιητές -- Καθορισμός του σημείου κρυσταλλικότητας |
| Πεδίο: | Ρυθμισμός θερμοκρασίας ψύκτη: +80°C ~ -10°C. |
Φορητοί εξοπλισμός ανάλυσης Demulsibility νερού εργαστηριακού πετρελαίου ASTM D1401/συσκευές δοκιμής αντι-μετατροπής σε μορφή γαλακτώματος
| Πρότυπο: | SD7305 |
|---|---|
| Κατανάλωση ισχύος ολόκληρης της μηχανής: | όχι περισσότεροι από 1200W |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου ~ 99.9℃ |
SH406B κρυστάλλωσης σημείου ελεγκτών 85% χημικά ανάλυσης όργανα ανάλυσης οργάνων ASTM D852 ASTM D6875 χημικά
| Πρότυπο: | SH406B |
|---|---|
| λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V ± 10% 50Hz. |
| Έλεγχος θερμοκρασίας του κρύου λουτρού: | + 80 ℃ ~ -10 ℃ |
Σκουριά πετρελαίου ASTM D665Transformer που αποτρέπει τις συσκευές SH123 δοκιμής ιδιοκτησίας
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | SH123 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα (220±10%) Β, 50Hz |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | (αίθουσα temp~100) ℃ |
Ημι αυτόματη χειρωνακτική ανύψωση SD7305 επίδειξης σωλήνων Nixie ελεγκτών demulsification πετρελαίου
| Πρότυπο: | SD7305 |
|---|---|
| ακρίβεια θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
| Η δύναμη εισαγωγής: | 1.5Kw |
Αποδοτικότητα δομών υψηλής ακρίβειας του γεωργικού πολύ λεπτού θραυστήρα ST112C
| Πρότυπο: | ST112C |
|---|---|
| Λεπτομέρεια της λείανσης (διαταγή): | 50-200 |
| Ηλεκτρική τάση: | 220 |
γρήγορος ελεγκτής μετρητών υγρασίας αλόγονου για τη σειρά 0.1%-100% τροφών καλαμποκιού τροφίμων Temp δωματίων -200 βαθμός
| Σειρά: | 0.1%-100% |
|---|---|
| Το μεγαλύτερο ζύγισμα: | 110g |
| Αναγνωσιμότητα ισορροπίας: | 5 mg |

