Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613220512573
WhatsApp :
+8613220512573
λέξεις-κλειδιά [ cone penetration tester ] αγώνας 64 προϊόντα.
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής Αυτοματοποιημένος δοκιμαστής διείσδυσης κώνου με αλοιφή βαζελίνης
| Λειτουργούσα υγρασία: | ≤ 65% |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 0.01mm |
| Εμφάνιση: | LCD |
Πλήρης-αυτόματος σταθερός ελεγκτής διείσδυσης κώνων θερμοκρασίας δοκιμής SH017 διείσδυσης κώνων λαδώνοντας λιπών (βαζελίνη)
| Πρότυπο: | SH017 |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης: | 0-680 διείσδυση κώνων |
| Ψήφισμα: | 0,01 χιλ. |
Δοκιμαστής διείσδυσης κώνου λιπαντικού χειροκίνητος ASTM D217 Λάθος χρόνου <± 0,1s Στροφή ανύψωσης 0-70mm
| Πεδίο μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου |
|---|---|
| Χρονικό λάθος: | < ± 0,1 δευτερόλεπτα |
| Απόφαση: | 00,01 mm |
ISO 2137 Δοκιμαστής διείσδυσης κώνου σταθερής θερμοκρασίας SD2801C Ακριβότητα ελέγχου θερμοκρασίας 25±0,1°C
| Ακρίβεια εισαγωγής βελόνων: | ± 1 βαθμός διείσδυσης κώνου |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου (ψηφιακή οθόνη δείχνει 0-70mm) |
| Χρονικό λάθος: | < ± 0,1 δευτερόλεπτα |
Πλήρως αυτόματο δοκιμαστή διείσδυσης σιλικόνης κώνου ISO 2137 Αποθήκευση δεδομένων 199 σετ
| Εμφάνιση: | 7 ιντσών TFT έγχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης σταθερής θερμοκρασίας: | ψύξη ημιαγωγών |
| Αποθήκευση δεδομένων: | 199 σετ |
Ανάλυση 0,01mm Πλήρως αυτόματο δοκιμαστή διείσδυσης κώνου σταθερής θερμοκρασίας ST211B
| Measurement range: | 1-700 cone penetration |
|---|---|
| Ακρίβεια διείσδυσης κώνων: | ± 1 βαθμός διείσδυσης κώνου |
| Resolution: | 0.01mm |
Χειροκίνητος Δοκιμαστής Διείσδυσης Κώνου με Εύρος Μέτρησης 0-70mm, Συμμόρφωση με το Φαρμακοποιείο 0983 και Έλεγχος Θερμοκρασίας 10-50°C
| Εύρος μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου (ψηφιακή οθόνη δείχνει 0-70mm) |
|---|---|
| Cone entry timing control device: | error<± 0.1s |
| Ψήφισμα: | 0,01 mm |
Εγχειρίδιο Δοκιμαστής Διείσδυσης Κώνου Λιπαντικού Γράσου 0-700 Διείσδυση Κώνου ASTM D217
| Εύρος μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 0,01 mm |
| Ακρίβεια διείσδυσης κώνων: | ±1 διείσδυση κώνου |
GB/T269 τυποποιημένη υψηλή ακρίβεια ελεγκτών SD2801A διείσδυσης κώνων λιπών λίπανσης
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 700 |
| το χρονικό λάθος: | λιγότερο από δευτερόλεπτα ±0.1 |
Ανάλυση 0,01 mm Δοκιμαστής διείσδυσης κώνου λιπασμού Δύναμη 80w Τυποποιημένη βελόνα 2,5 ± 0,05g
| Τύπος: | ΑΣTM D217、ASTM D1403、GB/T269 |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης: | 0 ̊700 βαθμός κώνου |
| το χρονικό λάθος: | Λιγότερο από ± 0,1 δευτερόλεπτα |

