Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ cone penetration tester ] αγώνας 64 προϊόντα.
Πλήρως Αυτόματος Κωνικός Διεισδυσιόμετρο 10-50℃ με Ακρίβεια 0.01mm Σύμφωνα με την Κινεζική Φαρμακοποιία 0983
| Εύρος μέτρησης: | 1-700 διείσδυση κώνου |
|---|---|
| Μέθοδος σταθερής θερμοκρασίας: | ενσωματωμένη ψύξη |
| Ακρίβεια διείσδυσης κώνων: | ± 1 βαθμός διείσδυσης κώνου |
Penetrometer βελόνων συσκευών ASTM D217 διείσδυσης κώνων με τη σταθερή θερμοκρασία SD2801C
| Μέτρηση της σειράς: | 0 διείσδυση κώνων ~ 600 (ο πίνακας ψηφιακής επίδειξης παρουσιάζει 060mm) |
|---|---|
| Κώνος-στη συσκευή χρονικού ελέγχου: | Ο χρόνος μπορεί να τεθεί αυθαίρετα σύμφωνα με τις ανάγκες σας, και το χρονικό λάθος είναι λιγότερο α |
| Ψήφισμα: | 0.01㎜ |
Δοκιμαστική διείσδυση κώνου λιπαντικού λίπους SD-2801A Εφοδιασμένη με κρύα φωτεινή πηγή για εύκολη λειτουργία
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 700 |
| το χρονικό λάθος: | λιγότερο από δευτερόλεπτα ±0.1 |
Ανάλυση 0,1 διείσδυση 0,01mm Grease Cone Needle Penetration Meter Machine Cone 102.5±0,05g
| Πεδίο μέτρησης: | 0 διείσδυση680 διείσδυση |
|---|---|
| Απόφαση: | 0.1 Διείσδυση ((0,01 mm) |
| Σταθερή μέθοδος ψύξης θερμοκρασίας: | εξωτερική ψύξη ημιαγωγών |
Δοκιμαστής διείσδυσης βελόνων με ξηρό σκόνη πυροσβεστικού παράγοντα GB 4066-2017 Ανάλυση 0,01mm
| Πεδίο μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου |
|---|---|
| Χρονικό λάθος: | ≤ ± 0,1 δευτερόλεπτα |
| Απόφαση: | 00,01 mm |
0 ̊700 Στον βαθμό κώνου βαζελίνης αυτόματος κώνος penetrometer Tester Ανάλυση 0,01mm
| Συμμορφώνονται με το πρότυπο: | κινεζική φαρμακοποιία |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης: | 0 ̊700 βαθμός κώνου |
| Σταθερή ψύξη θερμοκρασίας: | εξωτερική ψύξη ημιαγωγών |
κίτρινα/άσπρα βαζελίνης αλοιφών κώνων διείσδυσης όργανα δοκιμής ελεγκτών φαρμακευτικά
| μετρημένος: | 0 coning ~ 700 βαθμός |
|---|---|
| Ψύξη:: | ψύξη ημιαγωγών |
| Κώνος: 1 #: | Ⅰποιότητα ± κώνων 0,05 γ και 102,5 ενισχυτικής κώνων γ ποιότητας ράβδων 47,5 γ - 0,05 γ |
SD-2801A η συσκευή διείσδυσης κώνων βελόνων συμμορφώνεται με GB/T269 και GB/T4985
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 700 |
| Ψήφισμα: | 0.01mm |
10-60 °C Πλήρως αυτόματο δοκιμαστή διείσδυσης παραφίνης ASTM D1321 Στρίφτης 47.5±0.05g
| Πεδίο μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου 1/10 mm (0-70 mm) |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης θερμοκρασίας: | 10-60 °C |
| Συρόμενη ράβδος: | 47,5 ± 0,05 g |
Φαρμακευτικό νερό ελεγκτών διείσδυσης κώνων θερμοκρασίας δοκιμής ST211A χειρωνακτικό σταθερό - αυτόματος έλεγχος θερμοκρασίας λουτρών
| Πρότυπο: | ST211A |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης: | 0 coning ~ 700 βαθμός (ο πίνακας ψηφιακής επίδειξης παρουσιάζει 0 ~ 70mm) |
| Ψήφισμα: | 0.01mm |

