Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ cone penetration tester ] αγώνας 64 προϊόντα.
Αυτόματος φαρμακευτικός ελεγκτής διείσδυσης κώνων αλοιφών βαζελίνης οργάνων δοκιμής
| Σειρά μέτρησης: | 0 coning ~ 700 βαθμός |
|---|---|
| Σταθερή ψύξη θερμοκρασίας: | εξωτερική ψύξη ημιαγωγών |
| Ψήφισμα: | 0.01㎜ |
Δοκιμή του ελεγκτή SD-2801A διείσδυσης κώνων λαδώνοντας λιπών
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 700 |
| Ψήφισμα: | 0.01mm |
Δοκιμαστής διείσδυσης κώνου λιπαντικού λιπασμού ASTM D217 SD2801A
| Σχήμα: | SD-2801A |
|---|---|
| Απόφαση: | 00,01 mm |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | 25±0.1ºC |
Πλήρως αυτόματο δοκιμαστή διείσδυσης βελόνων κώνων σταθερής θερμοκρασίας ISO 2137-2007
| Μέθοδος ψύξης: | ψύξη ημιαγωγών |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου |
| Απόφαση: | 00,01 mm |
Αυτόματοι σταθεροί κώνος θερμοκρασίας ASTM D217/ελεγκτής SH017 διείσδυσης βελόνων
| Πρότυπο: | SH017 |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης: | 0 διεισδύσεις Penetration~680 |
| Ψήφισμα: | 0,1 διείσδυση (0.01mm) |
Ανάλυση 0,01 mm Ελέγχων διείσδυσης κώνου πετρελαίου άσφαλτου Κωνός πρότυπο Κωνός 102,5 ± 0,05g Βάρος 11kg
| Τύπος: | GB/T4985、GB/T269、GB/T4509 |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης: | 0° 600 βαθμός κώνου/0° 700 βαθμός κώνου |
| συσκευή ελέγχου συγχρονισμού κώνων: | Ο χρόνος μπορεί να ρυθμιστεί σύμφωνα με τις δικές τους ανάγκες, το σφάλμα χρόνου είναι μικρότερο από |
SD-2801A ξεράνετε τον πυροσβυστικό ελεγκτή 0-600 διείσδυσης πρακτόρων σκονών
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 600 |
| Ψήφισμα: | 0.01㎜ |
ST211B άσπρος μετρητής κώνων ελεγκτών διείσδυσης κώνων βαζελίνης για τον ελεγκτή διείσδυσης κώνων βαζελίνης διείσδυσης
| Επίδειξη: | Βελτίωση στην επίδειξη χρώματος LCD 7 ίντσας TFT |
|---|---|
| Σταθερή ψύξη θερμοκρασίας: | εξωτερική ψύξη ημιαγωγών |
| Τρόπος ανίχνευσης: | αισθητήρας μετατοπίσεων υψηλής ακρίβειας |
Δοκιμαστής διείσδυσης βελόνων πετρελαίου-ασφάλτου ASTM D217 SD-2801A Λάθος χρόνου < ± 0,1s
| Πεδίο μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου |
|---|---|
| Χρονικό λάθος: | < ± 0,1 δευτερόλεπτα |
| Απόφαση: | 00,01 mm |
Αυτόματη σταθερή θερμοκρασία κωνικής διείσδυσης 0 - 700CPT Πυρίμαχο λάσπη ASTM D217
| Μέτρηση: | 0~700 Διείσδυση κώνου |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 0,01 mm |
| Ακρίβεια διείσδυσης κώνων: | ± 1 διείσδυση κώνων |

