Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ cone penetration tester ] αγώνας 64 προϊόντα.
Ξηρός ελεγκτής SD-2801A διείσδυσης πρακτόρων σκονών πυροσβυστικός
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 600 |
| Ψήφισμα: | 0.01mm |
Ανάλυση 0,01 mm Δοκιμαστής διείσδυσης βελόνας σταθερής θερμοκρασίας ακρίβεια ± 1 βάρος 11 kg
| Εύρος μέτρησης: | 0 ̊700 βαθμός σύγχρονης διαμόρφωσης (ψηφιακό πίνακα εμφάνισης 0-70 mm) |
|---|---|
| συσκευή χρονικού ελέγχου εισόδων κώνων: | Ο χρόνος μπορεί να ρυθμιστεί σύμφωνα με τις δικές τους ανάγκες, το σφάλμα χρόνου είναι μικρότερο από |
| Απόφαση: | 0.01㎜ |
0 - ελεγκτής GB/T269 διείσδυσης 700 βελόνων με την ανύψωση της χονδροειδούς ρύθμισης πλαισίων
| Μέτρηση της σειράς: | 0 coning ~ 700 βαθμός |
|---|---|
| συσκευή ελέγχου χρονισμού coning: | ο χρόνος μπορεί να ρυθμιστεί αυθαίρετα σύμφωνα με τις δικές τους ανάγκες, το σφάλμα χρόνου είναι μικ |
| ψήφισμα: | 0,01 |
Εξοπλισμός δοκιμής διείσδυσης κώνων οργάνων δοκιμής εργαστηρίων ASTM D5 2006
| Πρότυπα: | ASTM D5: 2006 |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 680 |
| Σταθερή μέθοδος ψύξης θερμοκρασίας: | εξωτερικό ψήφισμα ψύξης ημιαγωγών: 0.01㎜ |
ST211A Χειρωνακτικός ελεγκτής διείσδυσης κώνων φαρμακοποιιών φαρμακοποιία 0983 του 2020 διείσδυση κώνων
| η σειρά μέτρησης: | 0 ~ 700 μυτερά (επιτραπέζια επίδειξη 070mm ψηφιακής επίδειξης) |
|---|---|
| συσκευή χρονικού ελέγχου κώνων: | ο χρόνος μπορεί να τεθεί σύμφωνα με τις ανάγκες τους, το χρονικό λάθος είναι λιγότερο από δευτερόλεπ |
| Ανάλυση: | 0.01㎜ |
GB/T4985-2021 πλήρως αυτόματος ελεγκτής διείσδυσης παραφίνης με τη μετάδοση δικτύων TCP
| Πρότυπο: | SH017A |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης: | 0-700 1/10mm (070mm) |
| σειρά μέτρησης θερμοκρασίας: | 10~60 βαθμοί |
ST211A χειρωνακτικός σταθερός θερμοκρασίας κώνων διείσδυσης ελεγκτής θερμοκρασίας ελεγκτών μεγάλης ακρίβειας ψηφιακός
| Πρότυπο: | ST211A |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης: | 0 coning ~ 700 βαθμός (ο πίνακας ψηφιακής επίδειξης παρουσιάζει 0 ~ 70mm) |
| Ψήφισμα: | 0.01mm |
SD-2801A βελόνων διείσδυσης πυροσβυστικός πράκτορας σκονών ελεγκτών ξηρός
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| τυποποιημένος κώνος: | 2.5±0.05g |
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 600 |
Ανάλυση 0,01mm Ξηρή σκόνη καταστολής πυρκαγιάς Dmm ακρίβεια κωνοειδούς γάδου ±1 βαθμός κωνοειδούς
| Εύρος μέτρησης: | 0 ̊600 βαθμός κώνου |
|---|---|
| συσκευή ελέγχου συγχρονισμού κώνων: | Ο χρόνος μπορεί να ρυθμιστεί σύμφωνα με τις δικές τους ανάγκες, το σφάλμα χρόνου είναι μικρότερο από |
| Απόφαση: | 0.01㎜ |
Πενετρόμετρο πυροσβεστικού ξηρής σκόνης 0 ~ 700 μοιρών κώνου GB 4066
| Εύρος μέτρησης: | 0 ~ 700 μοίρες κώνου |
|---|---|
| Χρονικό λάθος: | λιγότερο από ± 0,1 δευτ |
| Ψήφισμα: | 0,01 mm |

