Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613220512573
WhatsApp :
+8613220512573
λέξεις-κλειδιά [ cone penetration tester ] αγώνας 64 προϊόντα.
SK101 αυτόματος ανοίγοντας μετρητής σημείου ανάφλεξης με την ατμοσφαιρική λειτουργία διορθώσεων πίεσης και την αυτόματη ανάφλεξη
| Πρότυπο: | SK101 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 22V 50Hz ± 2.5Hz |
| Ακρίβεια: | ± 2 ℃ |
Μετρητής διείσδυσης ασφάλτου ελεγκτών ASTM D5 διείσδυσης λιπών συσκευών ASTM D217 διείσδυσης κώνων
| Μέτρηση της σειράς: | 0 διείσδυση κώνων ~ 600 |
|---|---|
| Κώνος-στη συσκευή χρονικού ελέγχου: | Ο χρόνος μπορεί να τεθεί αυθαίρετα σύμφωνα με τις ανάγκες σας, και το χρονικό λάθος είναι λιγότερο α |
| Ψήφισμα: | 0.01㎜ |
Δοκιμή διείσδυσης κώνου/βελόνας σταθερής θερμοκρασίας Gb/T269 Astm D217 και Gb/T4509 Astm D5
| Πρότυπο: | SH017 |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης: | 0 διεισδύσεις Penetration~680 |
| Ψήφισμα: | 0,1 διείσδυση (0.01mm) |
ST211A Manual Constant Temperature Cone Penetrometer Resolution 0.01mm Ointment
| Πεδίο μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου (ψηφιακή οθόνη δείχνει 0-70mm) |
|---|---|
| Cone entry timing control device: | error<± 0.1s |
| Resolution: | 0.01mm |
Εξοπλισμός δοκιμής διείσδυσης βελόνων ASTM D1321 1995 για το λαδώνοντας λίπος
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 80W |
| Ψήφισμα: | 0.01㎜ |
SH017 πλήρως αυτόματη θερμοστατική Penetrometer κώνων ψύξη ημιαγωγών
| Πρότυπο: | SH017 |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης: | 0-680 διείσδυση κώνων |
| Ψήφισμα: | 0,01 χιλ. |
Εγχειρίδιο φαρμακοποιίας υψηλής ανάλυσης Κωνικό διείσδυση υψηλής ακρίβειας
| Πεδίο μέτρησης: | 0 coning ~ 700 βαθμός (ο πίνακας ψηφιακής επίδειξης παρουσιάζει 0 ~ 70mm) |
|---|---|
| συσκευή ελέγχου χρονισμού coning: | Ο χρόνος μπορεί να ρυθμιστεί αυθαίρετα σύμφωνα με τις δικές σας ανάγκες, και το σφάλμα χρόνου είναι |
| Απόφαση: | 0.01㎜ |
Τυποποιημένο Penetrometer κώνων λιπών δοκιμής ASTMD217Dynamic διείσδυσης
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 700 |
| το χρονικό λάθος: | λιγότερο από δευτερόλεπτα ±0.1 |
Penetrometer βελόνων ASTM D217 με τη σταθερή θερμοκρασία SD-2801C
| Μέτρηση της σειράς: | 0 ~ 600 μυτερός βαθμός (πίνακας 060mm ψηφιακής επίδειξης) |
|---|---|
| συσκευή χρονικού ελέγχου εισόδων κώνων: | Ο χρόνος μπορεί να τεθεί σύμφωνα με τις ανάγκες τους, το χρονικό λάθος είναι λιγότερο από δευτερόλεπ |
| το ψήφισμα: | 0.01mm |
SD-2801A η μέτρηση διείσδυσης ασφάλτου πετρελαίου είναι εξοπλισμένη με μια κρύα πηγή φωτός για την εύκολη λειτουργία
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 700 |
| coning ακρίβεια: | ±1 coning βαθμός |

