Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ cone penetration test for grease ] αγώνας 45 προϊόντα.
Δοκιμαστική διείσδυση κώνου λιπαντικού λίπους SD-2801A Εφοδιασμένη με κρύα φωτεινή πηγή για εύκολη λειτουργία
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 700 |
| το χρονικό λάθος: | λιγότερο από δευτερόλεπτα ±0.1 |
Λίπανση και σταθερή δοκιμή SD-2801C διείσδυσης κώνων θερμοκρασίας λιπών πετρελαίου
| Πρότυπο: | SD-2801C |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 ~ 700 μυτερός βαθμός |
| Ψήφισμα: | 0.01㎜ |
Σταθερές συσκευές διείσδυσης κώνων θερμοκρασίας για την άσφαλτο ASTM D217 ASTM D5 Grease&
| Μέτρηση της σειράς: | 0 κωνικότητα ~ 600 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM Δ 217 Ή ASTM D5 |
| Temp σειρά: | 0-50 βαθμός |
Πλήρης-αυτόματος σταθερός ελεγκτής διείσδυσης κώνων θερμοκρασίας δοκιμής SH017 διείσδυσης κώνων λαδώνοντας λιπών (βαζελίνη)
| Πρότυπο: | SH017 |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης: | 0-680 διείσδυση κώνων |
| Ψήφισμα: | 0,01 χιλ. |
Εξοπλισμός δοκιμής διείσδυσης κώνων οργάνων δοκιμής εργαστηρίων ASTM D5 2006
| Πρότυπα: | ASTM D5: 2006 |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 680 |
| Σταθερή μέθοδος ψύξης θερμοκρασίας: | εξωτερικό ψήφισμα ψύξης ημιαγωγών: 0.01㎜ |
Δοκιμαστής διείσδυσης κώνου λιπαντικού χειροκίνητος ASTM D217 Λάθος χρόνου <± 0,1s Στροφή ανύψωσης 0-70mm
| Πεδίο μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου |
|---|---|
| Χρονικό λάθος: | < ± 0,1 δευτερόλεπτα |
| Απόφαση: | 00,01 mm |
Αυτόματος μετρητής διείσδυσης κώνου πυριτικού ζελέ Σιλικονούχο γράσο 10 - 50℃ ISO 2137
| Εύρος μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 0,01 mm |
| Ακρίβεια διείσδυσης κώνων: | ± 1 διείσδυση κώνων |
Ανάλυση 0,01 mm Δοκιμαστής διείσδυσης κώνου λιπασμού Δύναμη 80w Τυποποιημένη βελόνα 2,5 ± 0,05g
| Τύπος: | ΑΣTM D217、ASTM D1403、GB/T269 |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης: | 0 ̊700 βαθμός κώνου |
| το χρονικό λάθος: | Λιγότερο από ± 0,1 δευτερόλεπτα |
Penetrometer βελόνων συσκευών ASTM D217 διείσδυσης κώνων με τη σταθερή θερμοκρασία SD2801C
| Μέτρηση της σειράς: | 0 διείσδυση κώνων ~ 600 (ο πίνακας ψηφιακής επίδειξης παρουσιάζει 060mm) |
|---|---|
| Κώνος-στη συσκευή χρονικού ελέγχου: | Ο χρόνος μπορεί να τεθεί αυθαίρετα σύμφωνα με τις ανάγκες σας, και το χρονικό λάθος είναι λιγότερο α |
| Ψήφισμα: | 0.01㎜ |
ISO 2137 Δοκιμαστής διείσδυσης κώνου σταθερής θερμοκρασίας SD2801C Ακριβότητα ελέγχου θερμοκρασίας 25±0,1°C
| Ακρίβεια εισαγωγής βελόνων: | ± 1 βαθμός διείσδυσης κώνου |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου (ψηφιακή οθόνη δείχνει 0-70mm) |
| Χρονικό λάθος: | < ± 0,1 δευτερόλεπτα |

