Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613220512573
Το WhatsApp :
+8613220512573
λέξεις-κλειδιά [ cone penetration test for grease ] αγώνας 45 προϊόντα.
Τυποποιημένο Penetrometer κώνων λιπών δοκιμής ASTMD217Dynamic διείσδυσης
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 700 |
| το χρονικό λάθος: | λιγότερο από δευτερόλεπτα ±0.1 |
Πλήρως αυτόματο δοκιμαστή διείσδυσης βελόνων κώνων σταθερής θερμοκρασίας ISO 2137-2007
| Μέθοδος ψύξης: | ψύξη ημιαγωγών |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου |
| Απόφαση: | 00,01 mm |
Αυτόματοι σταθεροί κώνος θερμοκρασίας ASTM D217/ελεγκτής SH017 διείσδυσης βελόνων
| Πρότυπο: | SH017 |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης: | 0 διεισδύσεις Penetration~680 |
| Ψήφισμα: | 0,1 διείσδυση (0.01mm) |
Σταθερής θερμοκρασίας διατάξεις μέτρησης διείσδυσης βελόνας 0 - 70mm Θερμοκρασία 10 ~ 50℃ ASTM D217
| Εύρος μέτρησης: | 0 ~ 700 μοίρες κώνου (0-70 mm) |
|---|---|
| Χρονικό λάθος: | λιγότερο από ±0,1 δευτ |
| Εύρος θερμοκρασίας: | 10 ~ 50 ℃ |
Δοκιμαστής Διείσδυσης Βελόνας Άσφαλτος Πετρελαϊκό Κερί 0 ~ 700 Βαθμοί Κώνου ASTM D1403
| Εύρος μέτρησης: | 0 ~ 700 μοίρες κώνου |
|---|---|
| Χρονικό λάθος: | λιγότερο από ±0,1 δευτ |
| Ψήφισμα: | 0,01 mm |
Όργανα PRC τυποποιημένο GB/T269 δοκιμής εργαστηρίων ελεγκτών διείσδυσης βελόνων που εξοπλίζονται με την κρύα πηγή φωτός
| Ψήφισμα: | 0.01mm |
|---|---|
| coning ακρίβεια: | ±1 βαθμός coning |
| τυποποιημένος κώνος: | 102.5±0.05g |
Ανάλυση 0,01 mm Ελέγχων διείσδυσης κώνου πετρελαίου άσφαλτου Κωνός πρότυπο Κωνός 102,5 ± 0,05g Βάρος 11kg
| Τύπος: | GB/T4985、GB/T269、GB/T4509 |
|---|---|
| Εύρος μέτρησης: | 0° 600 βαθμός κώνου/0° 700 βαθμός κώνου |
| συσκευή ελέγχου συγχρονισμού κώνων: | Ο χρόνος μπορεί να ρυθμιστεί σύμφωνα με τις δικές τους ανάγκες, το σφάλμα χρόνου είναι μικρότερο από |
Χειρωνακτική ρύθμιση ASTM D217 του ελεγκτή διείσδυσης κώνων λαδώνοντας λιπών για την οπτική παρατήρηση SD-2801A
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 0.01mm |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | 25±0.1ºC |
Ο προσδιορισμός της διείσδυσης κώνων του λαδώνοντας λίπους SH269 και το λίπος πετρελαίου για 100000 κουρεύουν τις μηχανές δοκιμής
| Μηχανή: | Οριζόντια μονοφασική ταχύτητα μηχανών πυκνωτών αρχική: 1400 περιστροφές/λεπτό |
|---|---|
| Σύζευξη: | Δαμάσκηνο - διαμορφωμένη ελαστική σύζευξη |
| Μειωτής εργαλείων σκουληκιών: | υιοθετήστε το διπλό μειωτή άξονων με την αναλογία μετάδοσης στις 25:1. Εγκαταστήστε ένα ζευγάρι του |
Μετρητής διείσδυσης ασφάλτου ελεγκτών ASTM D5 διείσδυσης λιπών συσκευών ASTM D217 διείσδυσης κώνων
| Μέτρηση της σειράς: | 0 διείσδυση κώνων ~ 600 |
|---|---|
| Κώνος-στη συσκευή χρονικού ελέγχου: | Ο χρόνος μπορεί να τεθεί αυθαίρετα σύμφωνα με τις ανάγκες σας, και το χρονικό λάθος είναι λιγότερο α |
| Ψήφισμα: | 0.01㎜ |

