Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613220512573
Το WhatsApp :
+8613220512573
λέξεις-κλειδιά [ cone penetration test for grease ] αγώνας 45 προϊόντα.
Δοκιμαστής διείσδυσης βελόνων πετρελαίου-ασφάλτου ASTM D217 SD-2801A Λάθος χρόνου < ± 0,1s
| Πεδίο μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου |
|---|---|
| Χρονικό λάθος: | < ± 0,1 δευτερόλεπτα |
| Απόφαση: | 00,01 mm |
SH017 πλήρως αυτόματη θερμοστατική Penetrometer κώνων ψύξη ημιαγωγών
| Πρότυπο: | SH017 |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης: | 0-680 διείσδυση κώνων |
| Ψήφισμα: | 0,01 χιλ. |
0 - ελεγκτής GB/T269 διείσδυσης 700 βελόνων με την ανύψωση της χονδροειδούς ρύθμισης πλαισίων
| Μέτρηση της σειράς: | 0 coning ~ 700 βαθμός |
|---|---|
| συσκευή ελέγχου χρονισμού coning: | ο χρόνος μπορεί να ρυθμιστεί αυθαίρετα σύμφωνα με τις δικές τους ανάγκες, το σφάλμα χρόνου είναι μικ |
| ψήφισμα: | 0,01 |
SD-2801A η μέτρηση διείσδυσης ασφάλτου πετρελαίου είναι εξοπλισμένη με μια κρύα πηγή φωτός για την εύκολη λειτουργία
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 700 |
| coning ακρίβεια: | ±1 coning βαθμός |
Penetrometer βελόνων ASTM D217 με τη σταθερή θερμοκρασία SD-2801C
| Μέτρηση της σειράς: | 0 ~ 600 μυτερός βαθμός (πίνακας 060mm ψηφιακής επίδειξης) |
|---|---|
| συσκευή χρονικού ελέγχου εισόδων κώνων: | Ο χρόνος μπορεί να τεθεί σύμφωνα με τις ανάγκες τους, το χρονικό λάθος είναι λιγότερο από δευτερόλεπ |
| το ψήφισμα: | 0.01mm |
Σταθερός μετρητής SD-2801C διείσδυσης βελόνων θερμοκρασίας κώνων κραγιόν
| Πρότυπο: | SD2801C |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 ~ 700 μυτερός βαθμός |
| Ακρίβεια εισαγωγής βελόνων: | ±1 βαθμός εισαγωγής κώνων |
Astm D217 ISO 2137 μηχανή δοκιμής κουράς ISO9001 60 φορές/λ.
| Πρότυπο: | SH269 |
|---|---|
| Τύπος: | μηχανή δοκιμής διάτμησης δέκα χιλιάδες φορές |
| Βάρος: | 50kg |
Ανάλυση 0,01 mm Δοκιμαστής διείσδυσης βελόνας σταθερής θερμοκρασίας ακρίβεια ± 1 βάρος 11 kg
| Εύρος μέτρησης: | 0 ̊700 βαθμός σύγχρονης διαμόρφωσης (ψηφιακό πίνακα εμφάνισης 0-70 mm) |
|---|---|
| συσκευή χρονικού ελέγχου εισόδων κώνων: | Ο χρόνος μπορεί να ρυθμιστεί σύμφωνα με τις δικές τους ανάγκες, το σφάλμα χρόνου είναι μικρότερο από |
| Απόφαση: | 0.01㎜ |
Μηχανή Δοκιμής Διάτμησης 100000 Φορές Ταχύτητα 1400 Σ.Α.Λ. Ρυθμός Διάτμησης 60 Φορές/Λεπτό GB/T269-91
| Κινητήρας: | Οριζόντιος μονοφασικός κινητήρας με πυκνωτή εκκίνησης |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ: | 1400 r/min |
| Αναλογία μετάδοσης: | 25:1 |
Μηχανικός εργαζόμενος ASTM D217 ISO2137 λιπών ελεγκτών λιπαντικών πετρελαιοειδών
| Πρότυπα: | GB/T269, ASTM D217, ISO 2137 Κ.ΛΠ. |
|---|---|
| λέξεις κλειδί: | Μηχανικός εργαζόμενος λιπών |
| Ποσοστό μεριδίου: | 60 φορές/λ. ή 100000 φορές/λ. |

