Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ cone penetration test for grease ] αγώνας 45 προϊόντα.
Διπλή μονάδα μέγιστη μετρώντας ικανότητα εργαζομένων λιπών ASTM D217 μηχανική SH269
| Πρότυπο: | SH269 |
|---|---|
| Πρότυπα: | GB/T269, ASTM D217, ISO 2137 Κ.ΛΠ. |
| ταχύτητα μηχανών: | 1400 περιστροφές/λεπτό |
Λίπανσης λιπών χειρωνακτική προγενέστερη επεξεργασία sh269-1 διείσδυσης κώνων κουράς πίεσης πλαστογραφήσεων χειρωνακτική
| Πρότυπο: | Sh269-1 |
|---|---|
| Πρόγραμμα εργασιών: | 6771mm |
| Πιάτο στομίων στη διάμετρο τρυπών: | 6.35 + 0,13 Ф |
SH269-1Manual διμεταλλικό θερμόμετρο πλαστογραφήσεων λιπών σύμφωνα με τις απαιτήσεις GB/T269-91
| Πρότυπο: | Sh269-1 |
|---|---|
| Πρόγραμμα εργασιών: | 6771mm |
| Πιάτο στομίων στη διάμετρο τρυπών: | 6.35 + 0,13 Ф |
Δοκιμαστής σταθερότητας κυλίνδρων λιπαντικών λιπαρών υλών 155-180r/Min 21-38 °C ASTM D1831
| Μονάδα εργασίας: | 2 μονάδες |
|---|---|
| Τετάρτης κινητήρα: | 155-180 r/min |
| Πεδίο ελέγχου θερμοκρασίας: | 21-38 ℃ |
Χειρωνακτική κουρά πίεσης χειριστών SH269-1Manual λιπών λίπανσης
| Πρότυπο: | Sh269-1 |
|---|---|
| Πιάτο στομίων στη διάμετρο τρυπών: | 6.35 + 0,13 Ф |
| Πρόγραμμα εργασιών: | 6771mm |

