Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613220512573
WhatsApp :
+8613220512573
λέξεις-κλειδιά [ cone penetration test for grease ] αγώνας 45 προϊόντα.
Αυτόματη σταθερή θερμοκρασία κωνικής διείσδυσης 0 - 700CPT Πυρίμαχο λάσπη ASTM D217
| Μέτρηση: | 0~700 Διείσδυση κώνου |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 0,01 mm |
| Ακρίβεια διείσδυσης κώνων: | ± 1 διείσδυση κώνων |
Δοκιμή διείσδυσης κώνου/βελόνας σταθερής θερμοκρασίας Gb/T269 Astm D217 και Gb/T4509 Astm D5
| Πρότυπο: | SH017 |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης: | 0 διεισδύσεις Penetration~680 |
| Ψήφισμα: | 0,1 διείσδυση (0.01mm) |
Πλήρως αυτόματο δοκιμαστή διείσδυσης σιλικόνης κώνου ISO 2137 Αποθήκευση δεδομένων 199 σετ
| Εμφάνιση: | 7 ιντσών TFT έγχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης σταθερής θερμοκρασίας: | ψύξη ημιαγωγών |
| Αποθήκευση δεδομένων: | 199 σετ |
Εξοπλισμός δοκιμής διείσδυσης βελόνων ASTM D1321 1995 για το λαδώνοντας λίπος
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 80W |
| Ψήφισμα: | 0.01㎜ |
GB/T269 τυποποιημένη υψηλή ακρίβεια ελεγκτών SD2801A διείσδυσης κώνων λιπών λίπανσης
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 700 |
| το χρονικό λάθος: | λιγότερο από δευτερόλεπτα ±0.1 |
Δοκιμή του ελεγκτή SD-2801A διείσδυσης κώνων λαδώνοντας λιπών
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 700 |
| Ψήφισμα: | 0.01mm |
Ανάλυση 0,1 διείσδυση 0,01mm Grease Cone Needle Penetration Meter Machine Cone 102.5±0,05g
| Πεδίο μέτρησης: | 0 διείσδυση680 διείσδυση |
|---|---|
| Απόφαση: | 0.1 Διείσδυση ((0,01 mm) |
| Σταθερή μέθοδος ψύξης θερμοκρασίας: | εξωτερική ψύξη ημιαγωγών |
Εγχειρίδιο Δοκιμαστής Διείσδυσης Κώνου Λιπαντικού Γράσου 0-700 Διείσδυση Κώνου ASTM D217
| Εύρος μέτρησης: | 0-700 διείσδυση κώνου |
|---|---|
| Ψήφισμα: | 0,01 mm |
| Ακρίβεια διείσδυσης κώνων: | ±1 διείσδυση κώνου |
SD-2801A η συσκευή διείσδυσης κώνων βελόνων συμμορφώνεται με GB/T269 και GB/T4985
| Πρότυπο: | SD-2801A |
|---|---|
| Μέτρηση της σειράς: | 0 βαθμός κώνων ~ 700 |
| Ψήφισμα: | 0.01mm |
Δοκιμαστής διείσδυσης κώνου λιπαντικού λιπασμού ASTM D217 SD2801A
| Σχήμα: | SD-2801A |
|---|---|
| Απόφαση: | 00,01 mm |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | 25±0.1ºC |

