Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ flash point tester sh105bs ] αγώνας 26 προϊόντα.
Πλήρως αυτόματος δοκιμαστής κλειστών σημείων ανάφλεξης ASTM D93 θερμοκρασία δωματίου μετασχηματιστή ± 370 °C
| Μέτρηση θερμοκρασίας: | Θερμοκρασία δωματίου 370 °C |
|---|---|
| Ακριβότητα ≥ 104 °C: | ± 2 ℃ |
| Ακριβότητα ≤ 104°C: | ±1°C |
Πλήρης-αυτόματος κλειστός ελεγκτής σημείου ανάφλεξης οργάνων SH105B ανίχνευσης πετρελαίου κηροζίνης, diesel και μετασχηματιστών
| Πρότυπο: | SH105B |
|---|---|
| λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±10%, 50Hz |
| Ακρίβεια: | ≥104℃±2℃ ≤104℃±1℃ |
Pinsky κλειστός ο Martin φλυτζανιών ελεγκτής ASTM D93 σημείου ανάφλεξης μεθόδου αυτόματος κλειστός
| Πρότυπα: | ΜΒ 5085.4-2007 |
|---|---|
| λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±10%, 50Hz |
| Μέτρηση θερμοκρασίας: | Μέτρηση της σειράς: θερμοκρασία δωματίου ~ 390℃ |
Ηλεκτρικός δοκιμαστής σημείων ανάφλεξης με κλειστό χειροκίνητο μηχανισμό
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±10%, 50Hz |
|---|---|
| Συσκευή θέρμανσης: | ισχύς θέρμανσης από 0 ~ 600W συνεχώς ρυθμιζόμενη |
| Το ποσοστό θέρμανσης δειγμάτων: | 1 ~ 12℃/λ. |
Κλειστός ελεγκτής σημείου ανάφλεξης φλυτζανιών, κλειστός ελεγκτής φλυτζανιών εξοπλισμού δοκιμής σημείου ανάφλεξης πετρελαίου pensky-Martens
| Όνομα: | SH105B αυτόματο κλειστό σημείο ανάφλεξης φλυτζανιών teste |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα (220±10%) Β, 50Hz |
| Γενική διάσταση: | 520mm×360mm×310mm |
Ελεγκτής SH105BS στοματικού σημείου ανάφλεξης ελεγκτών ASTM D93 σημείου ανάφλεξης πλήρως αυτόματος κλειστός
| Πρότυπο: | SH105BS |
|---|---|
| λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±10%, 50Hz |
| Μέτρηση θερμοκρασίας Σειρά: | θερμοκρασία δωματίου ~ 370℃ |
ISO 2719, ηλεκτρική ανάφλεξη ελεγκτών σημείου ανάφλεξης ASTM κλειστή D93
| Πρότυπα: | ASTM D93 GB/T261 ISO 2719 |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας: | αίθουσα temperature~300℃ |
| Temp επανάληψη: | ≤3℃ |
ASTMD3278, αυτόματα γρήγορα κλειστά ισορροπία όργανα ανάλυσης ελεγκτών ISO3679Chemical σημείου ανάφλεξης μικροϋπολογιστών φλυτζανιών ASTMD3828
| Όνομα: | SH105D η χαμηλή θερμοκρασία μεθόδου ισορροπίας έκλεισε το όργανο σημείου ανάφλεξης |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος:: | AC220V ± 10%, 50Hz |
| . Σειρά ανίχνευσης σημείου ανάφλεξης:: | (- 30 ~ + 50) ℃ |
Αυτόματος Binsky κλειστός ο Martin ελεγκτής σημείου ανάφλεξης φλυτζανιών ASTM D93 για τη δοκιμή πετρελαίου
| Πρότυπο: | SD261 |
|---|---|
| λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±10%, 50Hz. |
| Το ποσοστό θέρμανσης δειγμάτων: | 1 ~ 12℃/λεπτό. |
Κλειστή μικροϋπολογιστής μηχανή δοκιμής στοματικού ASTM D93 σημείου ανάφλεξης
| Όνομα: | Πλήρως αυτόματος κλειστός ελεγκτής σημείου ανάφλεξης |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος:: | AC220V ± 10%, 50Hz |
| Μέτρηση θερμοκρασίας: Σειρά:: | 40 ~ 370 ℃ |

