Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ feed pellet grain kjeldahl nitrogen analyzer ] αγώνας 7 προϊόντα.
Όργανο δοκιμής ζωοτροφών Αναλυτής αζώτου Kjeldahl Αναλυτής πρωτεϊνών για σπόρους τροφίμων με σφαιρίδια
| Ποτοποιός: | 800w |
|---|---|
| Κλειστές λέξεις: | Αναλυτής ακατέργαστων πρωτεϊνών |
| Βάρος: | 25 κιλά |
Ημιαυτόματο όργανο δοκιμής ζωοτροφών με αναλυτή αζώτου Kjeldahl για τα τρόφιμα τροφίμων
| Ονομασία του προϊόντος: | Ημιαυτόματος αναλυτής αζώτου Kjeldahl |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | AC220V |
| Ονομασία: | Αυτόματος αναλυτής αζώτου Kjeldahl |
ST116 Μηχανισμός δοκιμής ζωοτροφών Αναλυτής χοντρών ινών για ζωοτροφές
| μέθοδος θερμότητας κλιβάνου: | Θέρμανση με υπέρυθρο θερμοσίφωνα |
|---|---|
| Ονομασία: | Δοκιμαστής χοντρών ινών για ζωοτροφές |
| μοντέλο: | ST116 |
Τροφών εξεταστικό κύκλωμα αισθητήρων πίεσης υψηλής ακρίβειας ελεγκτών σκληρότητας μορίων οργάνων ST120B αυτόματο
| Πρότυπο: | ST120B |
|---|---|
| Ανώτατη μετρώντας διάμετρος: | 20mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 220V±10% 50Hz |
Καυτή διπλή ΚΜΕ ιδιοκτησιών ST-Z16 πώλησης πολυσύνθετη αισθητήρια τεχνολογία επεξεργασίας μικροϋπολογιστών συσκευών ανάλυσης
| Πρότυπο: | ST-Z16 |
|---|---|
| Απόσταση ταξιδιού: | 360 χιλ. (αύξηση ή μείωση όπως απαιτείται) |
| Ψήφισμα παραμόρφωσης: | 0.01mm |
Του Abel πλήρως αυτόματος ελεγκτής σημείου ανάφλεξης φλυτζανιών τύπων κλείνοντας του πετρελαίου diesel τυποποιημένο ISO13736.
| Όνομα: | Του Abel πλήρως αυτόματος ελεγκτής σημείου ανάφλεξης φλυτζανιών τύπων κλείνοντας του πετρελαίου dies |
|---|---|
| Πρότυπα: | ISO13736 |
| Ποσοστό θέρμανσης δειγμάτων: | 1℃/min |
Προσδιορισμός της αξίας υπεροξειδίου στα τρόφιμα - αυτόματο πιθανό όργανο σημείου πτώσης ST-13A
| Πρότυπο: | ST-13A |
|---|---|
| Σειρά μέτρησης: | ≥ 0,001 mgKOH/g |
| Πιθανή σειρά μέτρησης: | - 2000.0~+2000.0 MV |
1

