Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ dual purpose kinematic viscosity tester ] αγώνας 8 προϊόντα.
Φαρμακευτικό δοκιμής οργάνων ST204C αυτόματο φαρμακευτικό είδος ελεγκτών ιξώδους φαρμάκων διπλής χρήσεως κινηματικό
| Πρότυπο: | ST204C |
|---|---|
| Κινηματική σειρά μέτρησης Pinstar: | σειρά μέτρησης ιξώδους προϊόντων: 0.6-17000 μ m2/s |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος: | 2000 W |
ST204C λειτουργία λογιστικού ελέγχου και καταδίωξης της πλήρως αυτόματης διπλής χρήσεως συσκευής ανάλυσης ιξώδους φαρμάκων
| όνομα: | Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους Pinstar |
|---|---|
| Λέξεις κλειδί: | Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους Ubbelohde |
| Αριθμός δειγμάτων: | 2 σύνολα τριχοειδή viscometers (η σειρά συντελεστή ιξώδους θα υποδειχθεί κατά τη διαταγή) |
SD265D κινηματικός ελεγκτής ιξώδους πετρελαίου (διπλός κύλινδρος) με την καλή μπλε σταθερότητα επίδειξης LCD
| Πρότυπο: | SD265D |
|---|---|
| λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz |
| Δύναμη θέρμανσης: | 1800W |
ST204C πλήρως αυτόματο διπλής χρήσεως viscometer φαρμάκων κινηματικό Pinot Ubbels τριχοειδές viscometer (σχετική μέθοδος)
| Πρότυπο: | ST204C |
|---|---|
| λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V ± 10% 50Hz |
| Εκτιμημένη δύναμη: | 2000W |
Πλήρως αυτόματο κινηματικό Viscometer για τον τριχοειδή προσδιορισμό ιξώδους του μεταλλικού θόρυβου φαρμάκων
| Πρότυπο: | ST204C |
|---|---|
| Σειρά συγχρονισμού: | 0.0s ~ 999.9s |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
SD265D κινηματικό viscometer πετρελαίου για τη μέτρηση του ιξώδους 100 βαθμού με τους διπλούς κυλίνδρους ASTM D445
| Πρότυπο: | SD265D |
|---|---|
| Πρότυπα: | GB/T265 |
| Τάση: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz±5% |
SH112E ιξώδες εργαστηριακής χαμηλής θερμοκρασίας που εξετάζει τις κινηματικές Viscometer συσκευές ASTM D445
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC 220V±10%, 50Hz ±5%; |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5℃-40℃ |
SD265C του Ουζμπεκιστάν κινηματικό Viscometer πετρελαίου (διπλός κύλινδρος) έχει την καλή σταθερότητα ελέγχου θερμοκρασίας
| Πρότυπο: | SD265C |
|---|---|
| λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz |
| Δύναμη θέρμανσης: | 1800W (έλεγχος θερμοκρασίας που θερμαίνει) |
1

