Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ digital display engler viscometer ] αγώνας 7 προϊόντα.
Viscometer Engler πετρελαιοειδών την ψηφιακή επίδειξη που ενσωματώνεται με
| Σχήμα: | SD266B |
|---|---|
| Τυποποιημένη αξία νερού: | (51±1) s |
| Δύναμη της ηλεκτρικής θερμάστρας: | 550W (AC220V, 50Hz) |
Μέγεθος μπουκαλιού 200±0,2 ml Engler Viscometer για πετρελαϊκά προϊόντα All-In-One AC220V 50Hz
| Αριθμός μοντέλου: | SD266B |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Εισομετρητής Ensler για προϊόντα πετρελαίου (όλα σε ένα) |
| Τυποποιημένη αξία νερού: | (51±1) s |
Viscometer Engler, προσδιορισμός πετρελαιοειδών της υψηλής ακρίβειας 20℃ ιξώδους SD266B Engler
| Πρότυπο: | SD266B |
|---|---|
| Δύναμη της ηλεκτρικής θερμάστρας: | AC220V±10%,50Hz |
| Μέγεθος μπουκαλιών: | (200±0.2) μιλ. |
Μετρητής ιξώδους αργού πετρελαίου για ακριβείς μετρήσεις
| Βάρος: | 12 κιλά |
|---|---|
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1ºC |
| Τυποποιημένη αξία νερού: | (51±1) s |
Διπλού στομίου ιξωδόμετρο Engler Μέτρηση 20~100℃ Εσωτερική δεξαμενή από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM D1665
| Λειτουργία εμφάνισης: | οθόνη LCD μπλε οθόνης |
|---|---|
| Τυπική αξία νερού: | K20 = (51 ± 1) s |
| Θερμοκρασία μέτρησης: | 20 ~ 100 ℃ |
Διπλός Πόρος Engler Viscometer για Προϊόντα Πετρελαίου K20=(51±1)s
| Display mode: | blue-screen LCD display |
|---|---|
| Standard water value: | K20=(51±1)s |
| Measuring temp: | 20~100℃ |
SD266B Πετρελαϊκό προϊόν Engler Viscometer ASTM D1665 PID Temp Control Υπολογιστής επιφάνειας εργασίας
| Τυποποιημένη αξία νερού: | 51 ± 1s |
|---|---|
| Μέτρηση θερμοκρασίας: | Θερμοκρασία δωματίου 100 °C / 10100 °C (προαιρετική ψύξη) |
| Temp ακρίβεια ελέγχου: | ± 0,1°C |
1

