Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ dark oil automatic kinematic viscometer ] αγώνας 16 προϊόντα.
Αυτόματο κινηματικό ιξομετρικό αντιστροφικού ρεύματος RT 100°C Dark Petroleum GB/T 11137
| Ρυθμός θέρμανσης: | >5℃/λεπτό |
|---|---|
| Φωτισμός: | Ελαφρύ φως LED |
| Εύρος θερμοκρασίας: | RT ~ 100℃ |
Πλήρως αυτόματο τετρατρυπή κινηματικό ιξώμετρο ASTM D445 CCD μπάνιο όγκος 14L
| Πεδίο μέτρησης θερμοκρασίας: | Θερμοκρασία δωματίου 100 °C |
|---|---|
| Δείξτε ακρίβεια: | 0,1 ℃ |
| Όγκος του μπάνιου: | 14L |
Πλήρως αυτόματο τετρατρυπές κινηματικό ιξομετρικό 14L RT 100 °C Dark Petroleum ASTM D445
| Εύρος μέτρησης θερμοκρασίας: | RT ~ 100 ℃ |
|---|---|
| Ακρίβεια εμφάνισης: | 0,1 ℃ |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Οθόνη αφής που ανιχνεύει το ανθρώπινο σώμα |
Ελεγκτής πίεσης ατμού ASTM D323 για τα πετρελαιοειδή, μηχανή SH8017 δοκιμής πίεσης ατμού του Reid
| Πρότυπο: | SH8017 |
|---|---|
| Δύναμη εισαγωγής: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 5% 50Hz |
| Η χρήση του νερού - σειρά θερμοκρασίας λουτρών: | θερμοκρασία δωματίου ~100℃ |
4 Οπών Κινηματικό Βισκόμετρο Πετρελαίου ASTM D445 θερμοκρασία δωματίου -100 ℃ 1800W
| Σημείο ελέγχου θερμοκρασίας: | θερμοκρασία δωματίου -100 °C Οποιαδήποτε ρύθμιση |
|---|---|
| Temp ακρίβεια ελέγχου: | ± 0,1 ℃ |
| Αριθμός τρυπών: | 4 τρύπες |
4 Οπών Κινηματικό Βισκόμετρο Πετρελαίου RT ~ 100℃ Ψηφιακή Οθόνη ASTM D445
| Τρύπα: | 4 |
|---|---|
| Εύρος ελέγχου θερμοκρασίας: | RT ~ 100℃ |
| Ακριβότητα ελέγχου της θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
Πλήρως αυτόματη αντίρροπου κινηματική ιξώδους ελεγκτών GB/T11137 σκοτεινή μέθοδος ιξώδους πετρελαιοειδών κινηματική
| Πρότυπο: | SH112H |
|---|---|
| Πρότυπα επιδόσεων: | GB265-88,,ASTM D445 |
| Μέθοδος επίδειξης: | χρώμα LCD 7 ίντσας |
Αυτόματη σκοτεινός-χρωματισμένη εκτύπωση αποτελέσματος ελεγκτών SH112H ιξώδους πετρελαίου κινηματική πλήρως αυτόματη
| ΠΡΟΤΥΠΟ: | SH112H |
|---|---|
| Πρότυπα επιδόσεων: | GB265-88,,ASTM D445 |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | Αίθουσα θερμοκρασία-100℃ |
Σκοτεινά πετρελαιοειδή - κινηματικό τριχοειδές αγγείο Finsk πυροβόλων μεθόδου SH112H ιξώδους
| Πρότυπο: | SH112H |
|---|---|
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
| Ακρίβεια συγχρονισμού: | ±0.1S |
Βαρύ viscometer ASTM D445 κινήσεων ελαίου και αργού πετρελαίου χειρωνακτικό lofting και αυτόματη κρίση 4 τρύπες
| Πρότυπο: | SH112 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ± 10%, 50HZ ± 5% |
| Δύναμη θέρμανσης: | 1800W |

