Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8613220512573
WhatsApp :
+8613220512573
λέξεις-κλειδιά [ d445 lab automatic viscometer ] αγώνας 10 προϊόντα.
Φορητός μετρητής μόλυνσης μορίων πετρελαίου οργάνων SH302C δοκιμής εργαστηρίων
| Πρότυπο: | SH302C |
|---|---|
| Σε μη απευθείας σύνδεση ταχύτητα ανίχνευσης: | 5-60mL/min |
| Σε μη απευθείας σύνδεση δοκιμή του ιξώδους δειγμάτων: | ≤ 100cSt |
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους ASTM D445 για εργαλείων αυτόματο Viscometer astm d445 πετρελαίου στροβίλων πετρελαίου πετρελαίου υδραυλικό
| Πρότυπα: | ASTM D445 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση:: | 1 έτος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V ± 10% 50Hz |
Αυτόματο λουτρό σταθερότητας οξείδωσης μεθόδου ASTM D525 περιόδου επαγωγής της βενζίνης SH8018
| Πρότυπο: | SH8018 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα (220±5%) Β, 50Hz |
| Συνολική κατανάλωση ισχύος: | ≤1800W |
Ελαφρύ και βαρύ όργανο ιξώδους ιξώδους SH112C πλήρως αυτόματο Pinot μαζούτ κινηματικό κινηματικό
| Πρότυπο: | SH112C |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | αίθουσα temperature+5 ℃~100.0 ℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
ASTM D445 Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους πετρελαίου για το diesel και το μαζούτ
| Όνομα: | Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους πετρελαίου για το diesel και το μαζούτ |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM D445 |
| Πρότυπος αριθμός:: | SH112 |
Ιξώδες προσαρμοσμένο μετρητής SH112E κινήσεων χαμηλής θερμοκρασίας πετρελαίου σιλικόνης ASTM D445
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz ±5% |
| Περιβαλλοντική θερμοκρασία: | 5℃-40℃ |
Ελεγκτής αντίρροπου ιξώδους εξοπλισμού δοκιμής αργού πετρελαίου SH112H πλήρως αυτόματος
| Πρότυπο: | SH112H |
|---|---|
| Πρότυπα επιδόσεων: | GB265-88, ASTM D445 |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | Αίθουσα θερμοκρασία-100℃ |
Αυτόματο Ubbelohde κινηματικό Viscometer ASTM D445 με το γυαλί τριχοειδές SH112G
| Πρότυπο: | SH112E |
|---|---|
| Σειρά: | Θερμοκρασία δωματίου ~ 100℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0.1℃ |
Το πετρέλαιο οργάνων SH112 δοκιμής εργαστηρίων που κινηματικό Viscometer προσαρμόζεται στα εθνικά πρότυπα προσαρμόζεται σε ASTM D445.
| Σημείο ελέγχου θερμοκρασίας: θερμοκρασία δωματίου: | -150℃ αυθαίρετη ρύθμιση |
|---|---|
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ±0,1℃ |
| Τρόπος επίδειξης: | ψηφιακή επίδειξη |
ASTMD445 πλήρως αυτόματο κινηματικό viscometer (Pinot) αυτόματα ανιχνεύει και παράγει τα αποτελέσματα SH112C
| Πρότυπο: | SH112C |
|---|---|
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | αίθουσα temperature+5 ℃~100.0 ℃ |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | ± 0,1 ℃ |
1

