Όλα τα Προϊόντα
-
όργανα δοκιμής πετρελαίου
-
Όργανα δοκιμής αντιψυκτικού λαδώνοντας πετρελαίου και λιπών
-
Εξοπλισμός δοκιμής καυσίμων diesel
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου μετασχηματιστών
-
Όργανο δοκιμής τροφών
-
Φαρμακευτικά όργανα δοκιμής
-
Εξοπλισμός δοκιμής λαδιού
-
Χημικά όργανα ανάλυσης
-
Εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου λιπαντικού ελαίου
-
Όργανο δοκιμής αλευριού
-
Όργανα δοκιμής τροφίμων
-
Εξοπλισμός δοκιμής αργού πετρελαίου
-
Υδραυλικός εξοπλισμός δοκιμής πετρελαίου
-
Ελεγκτής σημείου ανάφλεξης
-
Κινηματικός ελεγκτής ιξώδους
-
Ελεγκτής σημείου ψύξης
-
Συσκευές διείσδυσης κώνων
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8615665870097
WhatsApp :
+8613805402265
λέξεις-κλειδιά [ d1177 freezing point tester ] αγώνας 15 προϊόντα.
SH128 Αυτοματοποιημένος δοκιμαστής σημείου κατάψυξης -70 °C 30 °C Αεροπορικό καύσιμο 1200r/Min ASTM D1177
| Λειτουργώντας κρύο λουτρό: | κενό λουτρό γυαλιού διπλός-στρώματος |
|---|---|
| Περιοχή σημείων κατάψυξης: | -54 °C ∼ 2 °C |
| Ρυθμισμός θερμοκρασίας κρύου μπάνιου: | -70 °C ∼ 30 °C (προσαρμοσμένο +20 °C ∼ -80 °C) |
Δοκιμαστής Σημείου Πήξης Διπλής Οπής Αυτόματος, Ταχύτητα Ανάμιξης 1200 σ.α.λ., ASTM D1177
| Αριθμός δοκιμαστικών οπών: | 2 τρύπες |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάμειξης: | 1200r/min |
| Μέγεθος οργάνου: | 720 * 450 * 680mm |
Υδάτινος μηχανών ελεγκτής σημείου ψύξης ψυκτικών μέσων εργαστηριακών ASTM D1177 πλήρως αυτόματος
| Πρότυπο: | SH128 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος:: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz |
| Κρύα θερμοκρασία γουρνών:: | +30℃~-70℃。(customized+20℃~-80℃) |
Δοκιμαστής σημείου κατάψυξης ψυκτικού υγρού κινητήρα ASTM D1177 Σύγχρονος κινητήρας με γρανάζια LCD οθόνη
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | AC220V/50Hz |
|---|---|
| Απόφαση: | 0.1℃ |
| Βάρος: | 75 κιλά |
Δοκιμαστής σημείου κατάψυξης ψυκτικού για κινητήρες αεριωθούμενου καυσίμου ASTM D2386
| Κλειστές λέξεις: | Δοκιμαστής σημείου κατάψυξης του ψυκτικού του κινητήρα |
|---|---|
| εύρος θερμοκρασίας ψυγείου:: | +30°C ~ -70°C. |
| Ακρίβεια ελέγχου θερμοκρασίας: | : ± 0,1°C. |
Αυτόματος ελεγκτής ASTM D2386 SH128 σημείου ψύξης γλυκόλης αιθυλενίου
| Πρότυπο: | SH128 |
|---|---|
| Εφαρμόσιμα πρότυπα: | Ναυτιλία και χειρισμός /T0090-91、 GB/T 2430、 ASTM D2386、 ASTM D1177 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V±10%, 50Hz |
SH128 ημι αυτόματη ψύξη συμπιεστών ελεγκτών σημείου ψύξης
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±10% 50 Hz |
|---|---|
| λειτουργώντας κρύα δεξαμενή: | διπλό κενό λουτρό γυαλιού |
| κρύος έλεγχος θερμοκρασίας δεξαμενών: | +30℃ ~ -45℃ (συνήθεια +30℃ ~ -70℃). |
Διπλό ανακάτωμα του αυτόματου ελεγκτή SH14454 σημείου ψύξης ουσίας (σημείο ψύξης)
| Πρότυπο: | SH14454 |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V±10% 50 Hz |
| λειτουργώντας κρύα δεξαμενή: | διπλό κενό λουτρό γυαλιού. |
Ο παγωμένος ελεγκτής σημείου κροκύδωσης πετρελαίου είναι κατάλληλος για το ορυκτέλαιο και τα συνθετικά καταψύχοντας πετρέλαια πετρελαίου.
| Πρότυπο: | SH134 |
|---|---|
| Εφαρμόσιμα πρότυπα: | GB/T12577 DIN51351 |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | κανονική θερμοκρασία ~ -70±0.5℃ |
Απώλεια συσκευών ανάλυσης απωλειών εξάτμισης ελεγκτών απώλειας εξάτμισης πετρελαίου λίπανσης ASTM D5800 DIN51581 στον εξοπλισμό θέρμανσης
| Πρότυπο: | SH0059B |
|---|---|
| Λειτουργώντας παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εναλλασσόμενο ρεύμα (220±10%) Β, 50Hz |
| Σειρά ελέγχου θερμοκρασίας: | Κανονική θερμοκρασία σε 250 °C ± 0,1 °C |

